Gwiazdy

Justin Bieber wyruszył w podróż luksusowym kamperem. Wartość samochodu powala na kolana

Gwiazdy

Koronawiurs pokrzyżował wakacyjne plany ludzi na całym świecie. Nowe realia sprawiły, że tegoroczne urlopy będą się różnić od poprzednich. Do łask wróciły przyczepy i kampery, które dają poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Luksusowy samochód zakupił także Justin Bieber. Artysta wyruszył z ukochaną w podróż do Utah.

Justin Bieber kupił luksusowy kamper

Justin Bieber pełną parą wkracza w sezon wakacyjny. W związku w wieloma obostrzeniami dotyczącymi koronwarusa artysta kupił duży, luksusowy kamper i postanowił zamienić ekskluzywne hotele na prywatny dom na kółkach. Dzięki niemu celebryta bezpiecznie wyruszy na rodzinne wakacje z ukochaną Hailey Bieber.

Luksusowy kamper Justina Biebera

Jak można się domyślać, kamper artysty nawet nie przypomina tradycyjnej przyczepy turystycznej. Samochód to ogromny luksusowy bus, którego wnętrze przypomina apartament. W środku znajdują się sypialnia, trzy telewizory plazmowe, elegancka jadalnia, łazienka, a nawet sauna. Nie zabrakło także podgrzewanej podłogi. Wartość busa przekracza milion dolarów.

Para wybrała się do Utah, gdzie spędza czas na łonie przyrody. Kamper to jest taki tour bus, którym Justin wyrusza w trasy koncertowe

– powiedziała Sandra Hajduk.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości