Justin Bieber

  Justin Bieber

  Największe święto mody już za nami. W nocy z 13 na 14 września odbyła się kolejna Met Gala. W Metropolitan Museum of Art na kultowym wydarzeniu pojawiło się mnóstwo gwiazd znanych z pierwszych stron gazet. Do zdjęć w zaskakujących stylizacjach pozowali m.in. Rihanna, ASAP Rocky, Kim Kardashian, Justin Bieber, Kendall Jenner, Jennifer Lopez czy Timothée Chalamet. Kto wyglądał najlepiej? Oto zestawienie redaktorki mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby.

  38. gala MTV Video Music Awards odbyła się w nocy z 12 na 13 września w gmachu Barclays Center w Nowym Jorku. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd spragnionych występów i czerwonych dywanów, które wcześniej ograniczała pandemia koronawirusa. Do zdjęć pozowali m.in. Ed Sheeran, Jennifer Lopez, Megan Fox, Justin Bieber czy Kourtney Kardashian. Ich stylizacjom przyjrzała się redaktorka mody serwisu dziendobry.tvn.pl Sabina Zięba. Zobaczcie, jak wyglądali.

  Justin Bieber już od najmłodszych lat jest obecny w światowym show-biznesie. Zaczynał jako zaledwie 13-letni chłopak, szybko zdobywając popularność i uwielbienie fanów. W pewnym momencie wielu osobom wydawało się, że się pogubił i pochłonęły go imprezy oraz uzależnienia. Dziś jednak jest szczęśliwym mężem pięknej modelki i właśnie zapowiada nowy kierunek w tworzonej przez siebie muzyce.

  W ostatnich miesiącach rynek muzyczny bardzo się zmienił – a raczej, dostosował się do panujących warunków. Artyści, choć zamknięci w domach, prześcigają się w kreatywnych inicjatywach. Odbywają się koncerty live, powstają specjalne orkiestry, a także teledyski z ujęć podesłanych przez fanów. Słowem, muzycy nie pozwolili nam o sobie zapomnieć. Niewątpliwy sukces odniosła także Rosalie, która trafiła na pierwsze miejsce światowej listy odtworzeń Tidala.

  Justin Bieber podbił serca na całym świecie mając zaledwie trzynaście lat. Skąd wziął się na międzynarodowej scenie muzycznej? O fenomenie młodego artysty rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarzem muzycznym Romanem Rogowieckim.

  W Krakowie odbywa się 10. edycja największego edukacyjnego tanecznego festiwalu w Europie. Wśród nauczycieli, którzy przyjechali do Polski by podzielić się swoimi umiejętnościami są Keone i Mari Madrid, którzy występują m.in. w teledyskach Justina Biebera i Gwen Stefani. Rozmawiał z nimi dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Co chcą przekazać uczestnikom warsztatów? Jak można nazwać ich styl tańca? Jakie oceniają talent taneczny Justina Biebera? Tancerze nauczyli Marcina kilku kroków tanecznych. Zobaczcie, jak mu szło.

  W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje emocje rozgrzeją tancerze Justina Biebera, Staszek Karpiel-Bułecka zabierze nas w ekstremalną podróż kajakiem, Robert Gonera, Magdalena Kumorek i Berenika Nienadowska zdradzą swoje sposoby na relaks, nasi kucharze będą robić słodkie sztabki złota, a Filip Chajzer zmieni pracę. Bądźcie z nami o 8.30. Zapraszają: Anna Kalczyńska i Marcin Meller.

  Często porównywany jest do Justina Biebera. Choc - jak mówi - z Justinem łączy go tylko fryzura. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił 16-letni Jeremi Sikorski z piosenką "Doskonale". Doskonale... się tego słucha!

  Selena Gomez to młoda piosenkarka i aktorka. Była też dziewczyną idola nastolatek Justina Biebera. Właśnie po raz drugi użyczyła swojego głosu córce Drakuli - Mavis. Jej bohaterka ma kłopot z tym, aby odnaleźć się w grupie, a jednocześnie być sobą - czy ona, jako nastolatka, miała podobny problem? Czy według niej związki działają lepiej, kiedy ludzie są do siebie podobni, czy może jest ciekawiej, kiedy pochodzą z zupełnie innych światów? Czy myśli czasami, jak to będzie, kiedy będzie miała dzieci? Kto obudził w niej miłość do aktorstwa? Jakie pozytywy ma dorastanie w świetle reflektorów? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  John Mamann to francuski artysta, który ma sporą szansą podbić nasz rynek muzyczny. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował swój przebój "Love Life", pochodzący z jego trzeciej płyty o tym samym tytule. Warto też dodać, że nasz gość tworzył piosenki m.in. dla Justina Biebera.

  Pani Anna, mama Maćka, bardziej przypomina jego siostrę niż kobietę, która urodziła dziś już 19-letniego mężczyznę. W studiu Dzień Dobry TVN Maciek i jego mama opowiedzieli o tym, jak być sławnym i nie zwariować. Czy mama ogranicza Maćka? Czy kontrolowała, by nie wpadł w szpony czyhających na niego niebezpieczeństw związanych ze sławą? Czy, dopóki nie osiągnął pełnoletności, dostawał tylko tradycyjne kieszonkowe?

  „Never say never” to życiowe motto pewnego popularnego Kanadyjczyka oraz tatuaż pewnej popularnej Polki. O kim mowa? Obejrzyjcie nasz reportaż!

  Jego najmłodsze fanki mają po kilka lat, najstarsze nawet 80! Dla swojego idola są wstanie zrobić wszystko: kiedyś z zazdrości potrafiły prześladować jego byłą dziewczynę Selenę Gomez, innym razem na wieść o rzekomym raku Justina ogoliły sobie głowy! A jakie są polskie fanki Justina Biebera? W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Karolina Słota, fanka Justina Biebera.

  Justin Bieber stwierdził, że aby osiągnąć to, co osiągnął musiał poświecić swoje dzieciństwo. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy ludzi, którzy swoją karierę zaczęli w bardzo młodym wieku: aktorkę Agnieszkę Kaczorowską oraz pianistę i kompozytora Stanisława Drzewieckiego. Ile i co poświęcili na dla kariery?

  Zdjęcia Justina Biebera w "polskim" t-shircie szybko obiegły cały świat. A podkoszulek wykonały: fotografka Karolina Słota oraz blogerka Areta Szpura. Jak do tego doszło, że bożyszcze nastolatków założył właśnie tę, a nie inną koszulkę? W studiu Dzień Dobry TVN Karolina i Areta wyjaśniły tajemnicę t-shirta z napisem „Doing Real Stuff Sucks”.

  Na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "SMS" wystąpił Olaf Bressa, zwany polskim Justinem Bieberem. Olaf wziął udział w 4. edycji programu "Mam talent". Podobny do Justina?