Gwiazdy

Tomasz Karolak o swoim najnowszym utworze. „Ta piosenka miała mieć premierę w następnym sezonie „39 i pół tygodnia”

Gwiazdy

Tomasz Karolak o swoim najnowszym utworze. „Ta piosenka miała mieć premierę w następnym sezonie „39 i pół tygodnia”

Podczas pandemii Tomasz Karolak zyskał sporo wolnego czasu, który poświęca m.in. na różnego rodzaju rozrywki ze swoimi dziećmi. Były one nawet zaangażowane w teledysk do jego najnowszego singla, który wspiera szczytny cel. O wszystkim aktor opowiedział w Dzień Dobry TVN. 

Tomasz Karolak podczas pandemii

Tomasz Karolak, tak jak i wielu innych artystów, przez pandemię musiał zrezygnować z wielu zawodowych zobowiązań. W studiu Dzień Dobry TVN przyznał, że po 17 latach swojej działalności i tak planował zrobić sobie 3 miesiące wolnego. Teraz więc odpoczywa, nagrywa piosenki, przygotowuje się do ról, ale też dużo czasu poświęca swoim pociechom. Jeździ z nimi na wieś i tam organizuje różne rozrywki, jak np. podchody.

Uwielbiam zaskakiwać moje dzieciaki takimi różnymi grami, poszukiwaniami, zwiedzeniami z daleka zamków różnych

- zdradził.

Teledysk do „Za nowy lepszy dzień”

Pod koniec kwietnia premierę miała teledysk do najnowszego singla Tomasza Karolaka „Za nowy lepszy dzień”. Przy klipie pomagały mu dzieci – córka aktora dla przykładu okazała się idealna operatorką kamery podczas nagrywania.

Poprosiłem ją przy okazji tej piosenki, którą nagraliśmy, żeby prowadziła (…) telefon. Już ma ona doświadczenie tysięcy, a może nawet dziesiątków tysięcy filmików zamieszczanych w takim medium, które się nazywa TikTok

- wytłumaczył.

Aktor zdradził, że wnikliwy słuchacz usłyszy tam również jego syna, który szczerze skomentował piosenkę swojego ojca.

Mój syn z kolei dokonuje oceny tego utworu, krzycząc w finale: tata, daję ci 7/10

- dodał Tomasz Karolak.

YouTube, kanał Musicart Channel

Szczytny cel związany z piosenką „Za nowy lepszy dzień”

Piosenka Tomasza Karolaka „Za nowy lepszy dzień” wiążę się z pewną szlachetną akcją charytatywną. W momencie kupowania utworu wspieramy zbiórkę na rzecz walki z koronawirusem. Na stronie sklepiku deklarujemy dowolną kwotą, a całość trafi do Fundacji Szpitala MSWiA (kliknij tutaj, by wesprzeć inicjatywę). Całość potrwa do 24 maja, a 8 najhojniejszych osób będzie mogło liczyć na e-kolację z aktorem.

Ta piosenka miała mieć premierę w następnym, że tak powiem, sezonie „39 i pół tygodnia”. To miała być taka piosenka po przemianie bohatera, który w prostych słowach chce zachęcić do tego, żeby nie wspominać i skupić się na dzisiaj. (…) Natomiast w związku z tym, co się stało, postanowiliśmy tę piosenkę teraz udostępnić

- wyjaśnił aktor.

Za utworem stoją Sławomir Sokołowski (muzyka) i Aldona Dąbrowska (słowa).

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
50
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0