Gwiazdy

Koncert z udziałem Julii Kamińskiej. Posłuchajcie, jak śpiewa gwiazda "BrzudUli"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Talent aktorski Julii Kamińskiej od lat ujmuje jej fanów. Niewiele osób wie jednak, że aktorka potrafi także pięknie śpiewać. Umiejętności zaprezentuje niebawem na koncercie Skubasa. Teraz jednak gwiazda "BrzydUli" pokazała próbkę swoich możliwości szerszemu gronu w mediach społecznościowych. Jak wypadła?

Piosenki Julii Kamińskiej

Julia Kamińska jest uzdolniona zarówno aktorsko, jak i muzycznie. Już wiele lat temu marzyła o tym, żeby równocześnie grać i śpiewać, o czym wielokrotnie mówiła w wywiadach. Udało jej się to zrealizować. Poza postacią Uli w "BrzydUli" wyzwaniem była dla niej bowiem rola królowej Cyganów w musicalu "Zorro".

- To był dosyć ważny etap na mojej drodze zawodowej. Zadzwoniłam do Tomka Dutkiewicza, czyli dyrektora Teatru Komedia, i poprosiłam go, żeby zaprosił mnie na casting, bo mam takie marzenie, żeby zagrać w musicalu. Ze zdziwieniem spytał, czy ja śpiewam, więc odpowiedziałam, że próbuję (śmiech). Chyba nigdy w życiu tak się nie denerwowałam, ale okazało się, że dałam radę - wspominała Julia Kamińska w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

W kolejnych latach Julia Kamińska uwierzyła w swoje możliwości, śpiewała w teatrach, a nawet w "Tańcu z gwiazdami". Niedawno nagrała także kilka piosenek do nowego sezonu serialu "BrzydUla". Nieustannie pracuje nad tym, żeby utworów powstało więcej i by za jakiś czas na rynku ukazała się płyta.

Julia Kamińska zaśpiewa na koncercie

Niedawno jedną z piosenek Julia Kamińska nagrała wspólnie z muzykiem o pseudonimie Skubas. Okazuje się jednak, że to nie koniec ich współpracy. Artysta zagra swój koncert w niedzielę 11 lipca w warszawskiej Pradze Centrum, a gościem specjalnym będzie na nim właśnie gwiazda "BrzydUli", która również stanie na scenie. We wtorek, 6 lipca, oboje opublikowali w mediach społecznościowych fragmenty swojej próby, które rozbawiły internautów.

- Masz "gdzieś" piłkę? A może bardzo lubisz piłkę, ale barrrrdzo lubisz też koncerty? W najbliższą niedzielę (11.07) w dzień finału #euro2020 w Pradze Centrum koncert Skubasa i trochę mój. Wpadajcie na 18.00, na mecz jeszcze zdążycie - napisała Julia Kamińska na Instagramie.

- Niespodzianka! Moim specjalnym gościem podczas niedzielnego koncertu w Pradze Centrum będzie Julia Kamińska. Julia ma przepiękny głos i miałem tę przyjemność, że ostatnio wspólnie nagraliśmy piosenkę do "BrzydUli". Teraz okazja dla Was, żeby usłyszeć ją na żywo! Bilety jeszcze dostępne - dodał Skubas.

Ta wiadomość bardzo ucieszyła fanów artystki. W komentarzach czytamy: "Na pewno będzie świetnie", "Super zapowiedź" czy "Mecz poczeka. Ja tam wolę koncercik - jeszcze z takimi osobami, co tak śpiewają, to jest coś lepszego niż mecz".

Kulisy Sławy serialu "BrzydUla". Co z kontynuacją? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości