śpiewanie

  śpiewanie

  Pasją Marceli Leszczak od najmłodszych lat była muzyka. Modelka i aktorka w zeszłym roku wraz z rodziną Koterskich wspólnie pracowała nad płytą "7 uczuć". Nam opowiedziała nieco więcej o pasji do śpiewania, pracy u boku mistrza Marka Koterskiego oraz "Lekcji śpiewu z rodziną Koterskich", którą można wylicytować podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Wokalistka Marta Baum chciała przygotować wyjątkową niespodziankę dla swojej przyjaciółki Anuszki, dlatego zwróciła się z prośbą o pomoc do naszego specjalisty od kulinarnych niespodzianek Mikołaja Reya. Zobaczcie, co wspólnie przygotowali dla Anuszki i jak ta zareagowała na niespodziankę.

  O dzisiejszej pogodzie Dorota Gardias opowiada z Teatru Kamienica, a dokładnie ze studia nagraniowego. Tam, pod okiem Justyny Sieńczyłło, Dorota szlifowała swój wokalny warsztat. Jak jej poszło? Podobne zadanie stanie dziś przed małżeństwem Majdanów. Jak myślicie, poradzą sobie ze śpiewaniem? Zapraszamy na "Iron Majdan" o 22.30 w TVN.

  Prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop ma wiele talentów. Ostatnio postanowił pochwalić się nam swoim śpiewem. Dorwał się więc do mikrofonu i na naszej scenie wykonał utwór zatytułowany "Em byffa". A jak przy tym fantastycznie się poruszał! Auł! Ten występ na długo zapadnie w naszej pamięci :)

  Są ludzie, którzy mimo braku talentu wokalnego, śpiewają na okrągło. Dlaczego robią to innym? Ze śpiewającymi inaczej rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Miał również okazję kontemplować wątpliwy talent muzyczny swoich rozmówców ;)

  Anna Kalczyńska potrafi śpiewać i robi to całkiem dobrze. Podczas programu Dzień Dobry Wakacje zaskoczyła Filipa Chajzera piosenką "Chabry z poligonu", wspominając Festiwal Piosenki Żołnierskiej, z której słynie miasto Kołobrzeg. Filipowi tak to się spodobało, że postanowił sam coś zaśpiewać... Zobaczcie, jak mu to wyszło! :-)

  Filip Chajzer sprawdził, czy to tylko on, czy może jednak każdy z nas lubi sobie czasem ... pośpiewać za kółkiem! Czy każdy zna ten moment kiedy kierownica zamienia się w perkusję, a wnętrze pojazdu w prywatne studio nagraniowe? Dzień Dobry TVN odwiedzili dziś specjaliści od "wykonów za kółkiem": Anna Maria Wesołowska, Krzysztof Skórzyński i Krzysztof Respondek co najbardziej lubią zanucić? A Wy, co najczęściej śpiewacie w samochodzie?

  Pod prysznicem i za kierownicą samochodu bardzo często odkrywamy, że mamy talent do śpiewania. Przynajmniej nam się tak wydaje. ;)

  Zbliżają święta Bożego Narodzenia, dlatego ekipa Dzień Dobry TVN nagrała z zespołem LemON, specjalnie dla Was, świąteczną kolędę. Ta wersja kolędy, tylko na naszej stronie, jest wersją dla "grzecznych dzieci". A już w tę niedzielę, w Dzień Dobry TVN, PREMIERA KOLĘDY, w której pokażemy Wam nasze prawdziwe oblicze!!! ;-) Zaś w sobotę zobaczycie, co działo się na planie, podczas nagrywania kolędy. A działo się, oj działo... Podoba się Wam?

  Nie interesują jej robótki ręczne. Ale za to zachwycają ją możliwości jakie daje Internet. A ponieważ bardzo lubi śpiewać, założyła na jednym z portali karaoke konto i zamieszcza tam nagrane przez siebie piosenki. Poznajcie Panią Danutę Ambroszkiewicz, która śpiewa karaoke... i zachęca do tego każdego. Pani Danuta wystąpiła nawet na scenie X-Factor!

  To wyjątkowa chwila! Jola Pieńkowska i Robert Kantereit zaskoczyli wszystkich i zaśpiewali po raz pierwszy... w studiu Dzień Dobry TVN! Posłuchajcie ich! Nam bardzo się podoba, a Wam?