Irena Santor szczerze o przemijaniu. "Mam bardzo nieskromne marzenie"

Irena Santor szczerze o przemijaniu. "Bardzo się solidnie do tego przygotowuję"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Irena Santor świętuje 88. urodziny!
Irena Santor świętuje 88. urodziny!
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Irena Santor to niezaprzeczalnie jedna z najwybitniejszych artystek polskiej estrady. W poruszającym wywiadzie z okazji swoich 89. urodzin przyznała, że powoli przygotowuje się na najgorsze, jednak wciąż nie przestaje marzyć. - Chciałaby, żeby życie trwało bardzo długo - podkreśliła.

Irena Santor o przemijaniu

Irena Santor zapisała się w historii polskiej kultury jako "pierwsza dama polskiej piosenki". Artystka serca fanów zdobyła takimi hitami jak: "Już nie ma dzikich plaż", "Małe mieszkanko na Mariensztacie", czy "Tych lat nie odda nikt". Jej kultowe przeboje do dziś nie schodzą z listy hitów wszechczasów.

Artystka niedawno świętowała swoje 89. urodziny i z tej okazji udzieliła szczerego wywiadu, w którym podzieliła się pewnymi refleksjami na temat swojego życia. - Ja mam bardzo nieskromne marzenie, bo to nie życzenie, ale marzenie. Ja bym chciała, żeby życie trwało bardzo długo... W moim pojęciu prawda? A więc niech to będzie do końca świata i jeden dzień dłużej - powiedziała.

Irena Santor jest jednak świadoma przemijania, dlatego chciałaby się na wszystko jak najlepiej przygotować. - No, ale oczywiście to jest złudne marzenie. Wiem, że kiedyś trzeba odejść. I teraz poważnie mówiąc, bardzo się solidnie do tego przygotowuję - dodała.

Irena Santor o śpiewaniu

Irena Santor już w wieku 16 lat trafiła do kultowego Zespołu Pieśni i Tańca "Mazowsze", a jej kariera nabrała tempa. Wokalistka przyznała, że w pewnym momencie lata pracy dały się we znaki, dlatego odeszła na emeryturę. W najnowszym wywiadzie podkreśliła, że wciąż jednak intensywnie myśli o śpiewaniu.

- Tęsknię za śpiewaniem. Oczywiście, że tęsknię! Ale to, co ofiarowuje mi teraz świat młodości, moich młodych kolegów jest bardzo intrygujące - powiedziała.

 - Nie zawsze się z tym zgadzam, nie zawsze umiałabym temu sprostać, ale chętnie chodzę na koncerty, doświadczam ich emocji - wyjaśniła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?