scena koncert

  Talent aktorski Julii Kamińskiej od lat ujmuje jej fanów. Niewiele osób wie jednak, że aktorka potrafi także pięknie śpiewać. Umiejętności zaprezentuje niebawem na koncercie Skubasa. Teraz jednak gwiazda "BrzydUli" pokazała próbkę swoich możliwości szerszemu gronu w mediach społecznościowych. Jak wypadła?

  Patrycja Markowska wraca z nową płytą: “Krótka płyta o miłości”. Na naszej scenie wystąpiła z singlem „Za nas dwoje”- promującym ten krążek.

  Wokalistka właśnie wróciła z Chin, gdzie zagrała dwa koncerty. Gdzie i przed jaką publicznością wystąpiła? Jaka była reakcja widowni? W jakim języku zaśpiewała Justyna Steczkowska? Z kim do kraju herbaty i jedwabiu pojechała gwiazda? Co robiła między koncertami? W studiu Dzień Dobry TVN Justyna opowiedziała o swoim nowym projekcie.

  Z okazji 30-lecia zespołu Papa D, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała obecne na koncercie gwiazdy, o ich ulubione piosenki bandu. Które utwory najbardziej utkwiły im w pamięci i do których lubią wracać? Jak sami członkowie zespołu Papa D wspominają początki i czasy ich największej popularności?

  Fiver jest znanym wrocławskim DJ-em i producentem, który do współpracy zaprosił czarującą wokalistkę Monikę Lewczuk. Co z tego wynikło? Posłuchajcie sami, bo wystąpili na scenie Dzień Dobry TVN!

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś zespół No limits! Specjalnie dla naszych widzów wykonali utwór "Słowa i czyny" ze swojej najnowszej płyty "Gdy nią oddychasz".