Gwiazdy

Joanna Opozda świętuje pierwszy tydzień małżeństwa. "Pozdro dla niedowiarków"

Gwiazdy

Joanna Opozda, Antoni Królikowski

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego był nie tylko towarzyskim wydarzeniem sezonu, ale też sporym zaskoczeniem dla fanów aktorskiej pary. Siedem dni po ceremonii gwiazda udostępniła kolejne zdjęcie z uroczystości.

Joanna Opozda walczy z hejtem

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego emocjonował ich fanów od samego początku. Gdy para zdecydowała się na rozstanie, wiele osób było przekonanych, że ich drogi już się nie połączą. Ku ich zdziwieniu para zaczęła znów się spotykać w marcu, co sami zainteresowani potwierdzili kilka miesięcy później.

Wówczas media społecznościowe zalała fala komentarzy sugerujących, że ich związek nie przetrwa próby czasu. Na przekór wszystkim, Joanna i Antek stanęli na ślubnym kobiercu, a ich wesele bez wątpienia stało się jednym z najgorętszych wydarzeń letniego sezonu. Tydzień po ślubie aktorka postanowiła utrzeć nosa nieprzychylnie nastawionym do ich relacji i opublikowała zdjęcie z imprezy. Fotografię opatrzyła wymownym postem.

- Wytrzymaliśmy już tydzień - napisała gwiazda. - Wooow!!! Pozdro dla niedowiarków - dodała z przekorą.

Joanna Opozda w drugiej sukni ślubnej

Przy okazji Joanna zaprezentowała drugą suknię ślubną. Po zjawiskowej kreacji, która panna młoda miała na sobie w kościele, przyszedł czas na sukienkę z półprzeźroczystym gorsetem, doczepianymi, falbaniastymi rękawkami i cekinowymi aplikacjami.

Uzupełnieniem weselnej stylizacji była elegancka opaska, która po uroczystości w kościele zastąpiła welon.

Zobacz wideo: Co nowego w show-biznesie?

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości