Gwiazdy

Joanna Opozda i Antoni Królikowski już po ślubie. Aktorka pokazała zdjęcie z ceremonii

Gwiazdy

Materiały prasowe/MODIVO

Joanna Opozda i Antoni Królikowski przypieczętowali swój związek. Aktorska para powiedziała sobie sakramentalne "tak" 7 sierpnia w jednym z warszawskich kościołów. Na uroczystości pojawiło się wiele gwiazd. Jak w tym wyjątkowym dniu wyglądali państwo młodzi?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski - historia związku

Związek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego ma dosyć burzliwy przebieg. Przez długi czas uchodzili za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Niestety, po jakimś czasie w ich życiu uczuciowym nastąpił kryzys, wskutek którego się rozstali, o czym poinformowali na swoich mediach społecznościowych.

Kilka miesięcy temu pojawiły się jednak plotki, że para znów się spotyka, co więcej - zaręczyli się. Przyczyniła się do tego po części mama Antka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która na swoim profilu opublikowała zdjęcie bukietu kwiatów opatrzonego emoji pierścionka zaręczynowego. Fotografia szybko zniknęła z sieci, ale portale plotkarskie zdążyły się już zainteresować tematem.

Na początku lipca na stories kilku koleżanek Joanny pojawiła się natomiast relacja z jej urodzin połączonych z wieczorem panieńskim. Wtedy było jasne, że ślub zbliża się wielkimi krokami.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski - ślub

Aktorka nie zwlekała z podzieleniem się ze światem swoim szczęściem. Zdjęcie ze ślubu pojawiło się w sieci chwile po ceremonii.

- Just married - napisała krótko gwiazda.

Pod postem zawrzało. Fani nie kryli ekscytacji na widok pary młodej. W komentarzach czytamy: "Pasujecie do siebie idealnie. Gratulacje", "Gratulacje Państwo Królikowscy! ".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Dagmara Kaźmierska potwierdziła związek. "Mam narzeczonego. Adoratorzy niech się odbijają"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości