Gwiazdy

„Zrelaksowana i naładowana”. Jennifer Lopez pokazała zdjęcie w bikini

Gwiazdy

Jennifer Lopez jest w rewelacyjnej formie. Od Super Bowl cały czas zachwyca. Gwiazda wrzuciła właśnie do sieci zdjęcie w skąpym bikini. „Perfekcyjna” – piszą fani.

Jennifer Lopez jest w świetnej formie!

Amerykańska piosenkarka Jennifer Lopez w lipcu skończy 51 lat. Dla nie wiek nie ma jednak znaczenia. Gwiazda cały czas intensywnie pracuje, nie tylko zawodowo. Jak widać na ostatnim zdjęciu, które opublikowała na Instagramie, jest częstą bywalczynią siłowni. Nie do wiary, jaką ma figurę!

Wow, królowa!

Zabiłabym za takie ciało

Dobra robota kochana. Zawsze ciężko pracujesz, żeby osiągnąć cel. Zostań zdrowa!

- piszą fani w komentarzach.

Super Bowl 2020

Nie ma wątpliwości, że niedawny wspólny występ Shakiry i Jennifer Lopez podczas Super Bowl 2020 był niesamowity. Piosenkarki zaśpiewały swoje największe przeboje i zachwyciły publiczność. U boku JLo miała okazję występować polska tancerka Klaudia Antos. Kulisy pracy przy tym zapierającym dech w piersiach show zdradziła w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Jennifer Lopez pojawiała się na próbach każdego dnia. Jest bardzo profesjonalna i oddana swojej pracy. Na trening tancerzy przychodziła ubrana w dresy, bez makijażu i ułożonych włosów, z butelką wody i mówiła: „No dobra, no to jazda”

- wspomina Klaudia.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości