Gwiazdy

Klaudia Antos tańczyła u boku Jennifer Lopez na Super Bowl! „To był  mój najtrudniejszy job”

Klaudia Antos razem z Jennifer Lopez na Super Bowl, Reporter: Michał Malinowski

Gwiazdy

Klaudia Antos tańczyła u boku Jennifer Lopez na Super Bowl! „To był  mój najtrudniejszy job”

Klaudia Antos razem z Jennifer Lopez na Super Bowl, Reporter: Michał Malinowski

- Na trening tancerzy Jennifer Lopez przychodziła ubrana w dresy, bez makijażu i ułożonych włosów, z butelką wody i mówiła: „No dobra, no to jazda” – powiedziała Klaudia, która podczas największego amerykańskiego wydarzenia – Super Bowl, zatańczyła u boku gwiazdy.

Klaudia Antos na Super Bowl 2020

Podczas tegorocznego Super Bowl u boku Jennifer Lopez wystąpiła polska tancerka! Dla Klaudii Antos to spełnienie największych marzeń. Odwiedziliśmy Klaudię w Stanach Zjednoczonych z kamerą Dzień Dobry TVN.

Rok temu nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że będę występować i mieszkać tutaj tak na serio. Było to jakieś marzenie gdzieś w dali, w galaktyce. Mogę szczerze powiedzieć, że jest to dla mnie spełnione marzenie, które (...) trwa

- mówi Klaudia Antos, którą znamy z dziewiątej edycji show TVN "You Can Dance - Po prostu tańcz!".

Polka rok temu przyjechała do Los Angeles - kolebki tancerzy hip-hopowych na wakacje. Przypadek sprawił, że zauważyła ją jedna z agentek i zaproponowała trzyletni kontrakt.

Pierwsze moje największe zlecenie, które zrobiło na mnie wrażenie, to był udział w filmie „Trolle 2”. To było zupełnie coś innego niż robię zazwyczaj, bo przeważnie gdy biorę udział w teledyskach bądź na koncertach, to tam przeważnie tańczy się obok artysty. To był mój pierwszy raz, kiedy współpracowałam z choreografem Justina Timberlake’a. Było to moje niespełnione marzenie z młodości

- opowiada z uśmiechem Klaudia.

Próby to ciężka harówka

Kolejnym zleceniem był udział w Super Bowl u boku samej Jennifer Lopez!

To był najtrudniejszy job, jaki kiedykolwiek zrobiłam. Nie tylko pod względem fizycznym, ale i psychicznym. 2,5 miesięcy prób w Miami. Mieliśmy tylko 5 dni wolnego na święta. To była ciężka harówa. 10 godzin dziennie z jedną, godzinną przerwą na obiad. Możesz wtedy spać, jeść cokolwiek, przez pozostałe 10 godzin masz być w formie. Byliśmy wrakiem człowieka

- wspomina okres prób do Super Bowl Klaudia Antos.

Tancerka zdradziła, że Jennifer Lopez pojawiała się na próbach każdego dnia. Gwiazda jest bardzo profesjonalna i oddana swojej pracy. Na trening tancerzy przychodziła ubrana w dresy, bez makijażu i ułożonych włosów, z butelką wody i mówiła: „No dobra, no to jazda” – dodała Klaudia, dla której udział w Super Bowl był w trójce największych jej marzeń. Pozostałe dwa to udział w światowej trasie koncertowej i wstęp w reklamie. Swoją przyszłość wiąże z Los Angeles.

Super Bowl 2020

Super Bowl to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowym i telewizyjnym w Ameryce.

Wydarzenie co roku bije rekordy oglądalności. To prawdziwe wyróżnienie wystąpić podczas Halftime Show na Super Bowl 2020.

Co roku podczas finału występują największe gwiazdy. Do tej pory mogliśmy podziwiać Black Eyed Peas, Lady Gagę, Maroon 5, Justina Timberlake'a, Beyonce, Coldplay, Katy Perry, Lenny Kravitza, Bruno Marsa, Red Hot Chili Peppers czy Madonnę. Podczas tegorocznych rozgrywek w amerykańskim futbolu wystąpiły dwie divy estrady: Jennifer Lopez i Shakira.

***

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
99
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0