Gwiazdy

Córka Joanny Krupy ogląda Super Bowl! Zobacz, jak kibicuje mała Asha

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Gwiazdy

Córka Joanny Krupy ogląda Super Bowl! Zobacz, jak kibicuje mała Asha

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa podzieliła się rodzinnym zdjęciem, na którym pozuje z córeczką Ashą-Leigh i mężem. Rodzice ucięli sobie drzemkę, a dziewczynka ma otwarte oczy. „Chociaż ktoś jest gotowy na Super Bowl” – napisała modelka.

Zmęczona Joanna Krupa

Joanna Krupa w listopadzie została mamą. Jej ukochana córeczka, Asha-Leigh Presley Nunes jest owocem związku z Douglasem Nunesem. Modelka mimo ogromnego szczęścia, nie ukrywa zmęczenia macierzyństwem. Mała Asha budzi ją kilka razy w nocy. Krupa wstawiła na Instagram zdjęcie, na którym tylko jej córeczka ma otwarte oczy. Modelka wraz z mężem ucięli sobie drzemkę podczas czekania na finał Super Bowl. Rodzina miała wspólnie kibicować, ale sen okazał się  silniejszy. Tylko Asha-Leigh dzielnie czekała na rozgrywki. 

Chociaż ktoś jest gotowy na Super Bowl 

– podpisała zabawnie zdjęcie.


Joanna Krupa o macierzyństwie

Joanna Krupa i Douglas Nunes marzyli o dziecku. Ich córeczka urodziła się cała i zdrowa. Rodzice są bardzo szczęśliwi, ale mówią także o trudach związanych z wychowywaniem dziecka. 

Nie jest lekko, jest większy stres. Dużo jest zmian w naszym życiu, ale jak widzę, jak Douglas się nią zajmuje, to jest to przepiękne

– mówiła modelka w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Joanna Krupa w ogromie obowiązków stara się znaleźć trochę czasu dla siebie. Chcąc utrzymać rytm „normalnego życia” wychodzi czasami na spotkania z przyjaciółkami.

***

Joanna jakiś czas temu zdradziła Małgorzacie Ohme, że podczas pierwszych trzech tygodni życia córeczki, korzystała z pomocy nocnej niani. Zobaczcie rozmowę.

Joanna Krupa korzystała z pomocy niani nocnej. „Nie chciałam zrzucać tego na moją mamę”/ Dzień Dobry TVN

Zobacz też:


Co sądzisz o tym artykule?
56
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0