Codziennie
7:30 - 11:00
Anna Kalczyńska-Maciejowska Andrzej Sołtysik
Anna
Andrzej

Joanna Krupa podzieliła się rodzinnym zdjęciem, na którym pozuje z córeczką Ashą-Leigh i mężem. Rodzice ucięli sobie drzemkę, a dziewczynka ma otwarte oczy. „Chociaż ktoś jest gotowy na Super Bowl” – napisała modelka.

Zmęczona Joanna Krupa

Joanna Krupa w listopadzie została mamą. Jej ukochana córeczka, Asha-Leigh Presley Nunes jest owocem związku z Douglasem Nunesem. Modelka mimo ogromnego szczęścia, nie ukrywa zmęczenia macierzyństwem. Mała Asha budzi ją kilka razy w nocy. Krupa wstawiła na Instagram zdjęcie, na którym tylko jej córeczka ma otwarte oczy. Modelka wraz z mężem ucięli sobie drzemkę podczas czekania na finał Super Bowl. Rodzina miała wspólnie kibicować, ale sen okazał się  silniejszy. Tylko Asha-Leigh dzielnie czekała na rozgrywki. 

Chociaż ktoś jest gotowy na Super Bowl 

– podpisała zabawnie zdjęcie.


Joanna Krupa o macierzyństwie

Joanna Krupa i Douglas Nunes marzyli o dziecku. Ich córeczka urodziła się cała i zdrowa. Rodzice są bardzo szczęśliwi, ale mówią także o trudach związanych z wychowywaniem dziecka. 

Nie jest lekko, jest większy stres. Dużo jest zmian w naszym życiu, ale jak widzę, jak Douglas się nią zajmuje, to jest to przepiękne

– mówiła modelka w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Joanna Krupa w ogromie obowiązków stara się znaleźć trochę czasu dla siebie. Chcąc utrzymać rytm „normalnego życia” wychodzi czasami na spotkania z przyjaciółkami.

***

Joanna jakiś czas temu zdradziła Małgorzacie Ohme, że podczas pierwszych trzech tygodni życia córeczki, korzystała z pomocy nocnej niani. Zobaczcie rozmowę.

Joanna Krupa korzystała z pomocy niani nocnej. „Nie chciałam zrzucać tego na moją mamę”/ Dzień Dobry TVN

Zobacz też:


Co sądzisz o tym artykule?
56
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0