Gwiazdy

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Para wydała oświadczenie: "Nadal będziemy ze sobą współpracować"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są parą od 2017 roku. Kiedy w marcu pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku sportowiec poleciał na Dominikanę, gdzie J.Lo nagrywała kolejny film. Wówczas wydali oświadczenie, że będą walczyć o uczucie, które ich łączy. Wygląda jednak na to, że się poddali, bo właśnie poinformowali o rozstaniu.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się

Kiedy w 2017 roku para po raz pierwszy pojawiła się razem publicznie wszyscy mieli nadzieję, że to miłość, na którą Jennifer czekała wiele lat. Oboje chętnie pozowali do zdjęć, ich konta na Instagramie wprost kipiały od wspólnych fotografii i uroczych filmików. Później w 2019 roku, kiedy Alex oświadczył się J.Lo fani byli już niemal pewni, że to miłość do końca życia. Oboje potwierdzili, że planowali się pobrać, jednak ze względu na pandemię musieli przełożyć uroczystość.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - co dalej?

W oświadczeniu przesłanym do "People", Jen i Alex podkreślają, że rozstali się w zgodzie i mają nadzieję pozostać w przyjacielskich relacjach

Uświadomiliśmy sobie, że jesteśmy lepszymi przyjaciółmi [niż partnerami] i mamy nadzieję, że tak pozostanie. Nadal będziemy ze sobą współpracować i wspierać się w przedsięwzięciach biznesowych i projektach, które razem tworzymy. Życzymy sobie i swoim dzieciom wszystkiego, co najlepsze. Z szacunku dla nich jedyne, co jeszcze chcielibyśmy powiedzieć, to podziękowania dla wszystkich, którzy nas wspierali

- napisali.

Rozstanie nie po raz pierwszy

Pierwsze plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się w lutym tego roku. "Znajomy pary" miał przekazać tabloidom informacje, że związek wokalistki i sportowca przeszedł już do przeszłości. Co więcej, według informatorów gazet, policja w Los Angeles miała nawet regularnie otrzymywać telefony, z informacjami że w posiadłości pary często dochodzi do kłótni i awantur. Tym doniesieniom zaprzeczali wówczas ich bliscy podkreślając, że w ich ocenie te krzywdzące plotki to zemsta za występ piosenkarki podczas zaprzysiężenia prezydenta Joe Bidena.

Para zaprzeczyła tym doniesieniom, przyznając się jednocześnie, że korzystali z terapii. Chwilę później Alex wsiadł do samolotu i dołączył do narzeczonej, która kręciła film na Dominikanie. Niestety, wygląda na to, że związku nie udało się uratować, a decyzja tych dwojga jest ostateczna.

- Informacja, która wczoraj obiegła cały świat. Para oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie. Oni byli zżytą parą, wszędzie razem byli, tworzyli rodzinę. Plotki głosiły, że Alex ma romanse, nie było na to dowodów - powiedziała Basia.

Zobacz wideo: Natalia Nykiel. Z miłości do latino zrobiła słuchowisko

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości