Gwiazdy

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik rozstali się? Zdradziły ich media społecznościowe

Gwiazdy

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik rozstali się? Zdradziły ich media społecznościowe

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik byli parą prawie przez 10 lat. Wszystko wskazuje na to, że ich związek dobiegł jednak końca. O szczegółach opowiedziała na naszych kanapach Sandra Hajduk.

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek poznali się, gdy byli jeszcze nastolatkami. Ich miłość rozwijała się wraz z wiekiem. Gdy piłkarz zmieniał kluby, jego partnerka przeprowadzała się razem z nim. 

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek zaręczyli się

W 2019 roku Arkadiusz Milik postawił wszystko na jedną kartę. Oświadczył się bowiem Jessice Ziółek podczas wakacji na greckiej wyspie Mykonos. Kobieta powiedziała: "tak", a radosną wieścią pochwaliła się w mediach społecznościowych.

- Jest taki dzień, gdy nadchodzi chwila, która otwiera nowy rozdział. Wydawałoby się, że ona niewiele już zmieni, bo przecież dowody miłości, które wzajemnie sobie dawaliśmy przez lata, stanowią wystarczającą przysięgę. Jest taka chwila, na którą czeka każda z nas. Moja nadeszła AREK love you" – napisała na swoim profilu na Instagramie.

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik nie są już parą?

Niestety wszystko wskazuje na to, że ich związek przeszedł do historii. Ostatnio na próżno było szukać ich wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Dodatkowo para oddzielnie witała Nowy Rok: on – we Włoszech, a ona – w Polsce. I na tym nie koniec, bo internauci urządzili śledztwo na własną rękę. O tym w naszym programie opowiedziała Sandra Hajduk.

- Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik podobno nie są już razem. A skąd to wiemy? Otóż czujni internauci po pierwsze wypatrzyli, że na Facebooku nie mają już statusu: "w związku", a jak powszechnie wiemy, jeśli nie ma takiego statusu w mediach społecznościowych, to w życiu rzeczywistym też go raczej już nie ma. Po drugie Jessica nie nosi już pierścionka zaręczynowego – wyjaśniła.

Sandra Hajduk podkreśliła jednak, że zarówno piłkarz, jak i Jessica nie potwierdzili tych doniesień. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Monika Mrozowska urodziła czwarte dziecko. Dumny tata pokazał pierwsze zdjęcie maleństwa

Ola Petrus po hejcie opuściła social media. Teraz zdecydowała się na powrót: "Zalała mnie fala miłości" 

Jak popularność wpłynęła na życie i związek Klaudii El Dursi? "Już wiem, jak sobie z tym radzić"

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
82
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0