Gwiazdy

Jessica Ziółek o wsparciu Arka Milika w biznesie modowym: "Bije mi brawo, kiedy wypuszczam nową kolekcję"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Jessica Ziółek o wsparciu Arka Milika w biznesie modowym: "Bije mi brawo, kiedy wypuszczam nową kolekcję"

Dzień Dobry TVN

Jessica Ziółek, projektantka i narzeczona Arka Milika z powodzeniem radzi sobie w świecie mody. Dwa lata temu utworzyła własną markę, która zdobyła serca Włoszek. Co jest dla niej największą inspiracją? Czy wciąż razem z piłkarzem pozostaną w Neapolu? 

Jessica Ziółek i jej pomysł na modę 

O byciu projektantką marzyła od zawsze, a od dwóch lat z powodzeniem prowadzi własną markę modową. Jessica Ziółek przyznała, że duży wpływ miało na to miasto, w którym zamieszkała razem z narzeczonym, Arkiem Milikiem. Neapol stał się nie tylko jej domem, ale także miejscem, gdzie zaczęła się spełniać. Co ją inspiruje?

Jak coś projektuję, to dla mnie największą inspiracją są kobiety za granicą. Uwielbiam siadać w kafejce, przyglądać się kobietom, jak są ubrane, jak się zachowują, jakie mają gesty

- zdradziła. 

To wtedy w jej głowie powstaje wizja i pierwsze projekty. Teraz, kiedy tworzy ubrania pod własnym nazwiskiem, zwraca uwagę na to, jak ogromny wpływ na nasz ubiór ma otoczenie i kultura. 

Polki są bardziej zachowawcze, ale to też się zmienia

- powiedziała Jessica. 

W związku z tym, że mieszka i tworzy na południu Włoch, jej projekty dopasowane są w większym stopniu do tamtejszych kobiet. Kolorowe suknie, które znajdziemy w ofercie marki Jessiki zdobyły serca Włoszek, co można zauważyć na ulicach Neapolu. 

Wspierający narzeczony 

Czy Arek Milik miał wpływ na to, co projektuje ukochana?

Był bardzo dużą inspiracją, też z tego względu, że zajmuje się w moim butiku modą męską. On sam wybiera bluzy, wybiera materiały, dodatki

- przyznała. 

Bardzo mi pomaga, bardzo mnie wspiera. Zawsze się śmiejemy, że ja wspieram go wtedy, kiedy on strzela bramki, a on bije mi brawo, kiedy ja wypuszczam nową kolekcję

- dodała. 

Jessica zdradziła, że już w najbliższym czasie w ofercie jej marki pojawi się wspólny projekt pary. Co to będzie? Uśmiech na twarzy projektantki wywołała sugestia Pauliny Krupińskiej-Karpiel o "limitowanej kolekcji Arka Milika". 

Lockdown, który wszystko zmienił

Ostatnie miesiące były dla niej momentem zatrzymania i przemyśleń, na temat tego, jak zmienić markę i dopasować do obecnego, trudnego czasu. Najważniejsza jest dla niej jakość, która jest jej wizytówką. Jessica nie stawia na tzw. fast fashion, a na przemyślaną produkcję. Jak przyznała, pandemia powoli zmienia podejście społeczeństwa do nadmiernej konsumpcji:

Mam wrażenie, że od paru miesięcy ludzie kupują rzeczy drogie, ale przede wszystkim takie, które są dobrej jakości

Narzeczona Arka Milika o transferze ukochanego

Plotek i wstępnych informacji na temat transferu Arka Milika jest wiele, a jego partnerka przyznała, że "sama chciałaby wiedzieć, gdzie zamieszka". Czy bez zmian będzie to Neapol, czy może Juventus, z którym prowadzone były pierwsze rozmowy?

Wszędzie będzie mi po drodze, tam gdzie on będzie

- powiedziała. 

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
77
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0