Gwiazdy

Jan Błachowicz u Kuby Wojewódzkiego. Czy zawodnicy MMA potrafią płakać?

Gwiazdy

Aktualizacja:
TVN/Wojciech Kurczewski

Mówi się o nim - "KSW to on". Już 26 września Jan Błachowicz zawalczy o Mistrzostwo Świata UFC. W programie Kuby Wojewódzkiego opowiedział o swoich początkach, karierze i seksie przed zawodami.

Jan Błachowicz – kim jest?

Jan Błachowicz to 37-letni mistrz sztuk walki i najwyżej notowany polski zawodnik UFC w historii. Jak pisze o sobie, od zawsze interesował się sportem. Trenował karate, grał w piłkę nożną i podnosił ciężary. W zawodowym MMA, czyli mieszanych sztukach walki, debiutował w 2007 roku. Trenował w Stanach Zjednoczonych, mierzył się z najlepszymi. We wrześniu 2018 został sklasyfikowany na 3. miejscu w oficjalnym rankingu UFC wagi półciężkiej. Nigdy wcześniej żaden z polskich męskich reprezentantów nie był notowany tak wysoko w rankingu. Pod koniec września czeka go jedna z najważniejszych walk w życiu.

Jan Błachowicz u Kuby Wojewódzkiego

Jak przyznał, treningi rozpoczynał bijąc się w parku za kościołem, niedaleko swojej szkoły. Jego mama była nauczycielką, dlatego różne akcje uchodziły mu na sucho.

Jak w tygodniu nie było walki, to tydzień był nieudany

- powiedział.

Od tamtej pory minęły lata, a on jest jednym z najlepszych zawodników MMA. Jan Błachowicz już 26 września stanie przed życiową szansą zdobycia największego trofeum w tej dyscyplinie. Polak zmierzy się z Dominickiem Reyesem. Jak przygotowuje się do walki? Okazuje się, że Jan wizualizuje sobie zwycięstwo. Kuba Wojewódzki zapytał sportowca o to, ile zarabiają zawodnicy MMA.

W tym momencie nie muszę nic do końca życia robić

- wyznał Błachowicz.

Mężczyzna swoimi zarobkami dzieli się z narzeczoną, które jest także jego menadżerką. Jednak jak przyznał, potrafią oddzielić kwestie prywatne, od zawodowych. Nie ma taryfy ulgowej.

Jak zarobię więcej hajsu, to ona też

- dodał sportowiec.

Przy okazji rozmowy o zawodach, dziennikarz dopytywał Błachowicza o to, czy zawodnicy MMA mogą uprawiać seks przed walką.

To są indywidualne kwestie, ale jeśli chodzi o mnie, to tydzień przed nie

- powiedział. Jak na to wyznanie zareagował Kuba Wojewódzki? Przekonacie się oglądając najnowszy odcinek programu.

Zobacz też:

Drugi odcinek „250 M² Kuby Wojewódzkiego”. Kto będzie jego gościem?

„250 m² Kuby Wojewódzkiego”. Kto będzie pierwszym gościem nowego talk-show?

Maciej Musiałowski i zespół Kwiat Jabłoni gośćmi u Kuby Wojewódzkiego

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości