MMA

  MMA

  Dominika Tajner w szybkim tempie sporo schudła. Była żona Michała Wiśniewskiego intensywnie trenuje i wylewa siódme poty, bo przygotowuje się do ważnego wydarzenia. - Cały czas zmieniam dietę - powiedziała w jednym z wywiadów. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest o wiele szczuplejsza. Z jakiego powodu postanowiła zrzucić kilka kilogramów?

  Jeszcze kilka lata temu Joanna Jędrzejczyk miała wszystko: miłość, wolę walki, sukcesy sportowe… Nagle świat zawodniczki wywrócił się do góry nogami: utraciła tytuł mistrzyni wagi słomkowej UFC, zmarła jej przyjaciółka i zdradził narzeczony. Jak wpłynęły na nią te doświadczenia? Wspomnienia spisała w biografii "Czarno na białym", o której opowiadała w Dzień Dobry TVN.

  Jan Błachowicz przechodzi do historii w światowym MMA. Jako pierwszy europejski zawodnik zostaje mistrzem wagi półciężkiej w UFC. Do tej pory nikt tego nie dokonał. Jak się okazuje, za jego sukcesami stoi kobieta, menadżerka i życiowa partnerka. Teraz przed sportowcem najważniejsza rola – rola ojca. W grudniu Jan i Dorota Jurkowska powitali na świecie pierwsze dziecko.

  Jan Błachowicz to najbliższy pretendent do mistrzostwa wagi półciężkiej UFC. Sportowiec w ramach przygotowań do UFC 254 udostępnia serię vlogów. W jednym z nich zawodnik MMA wspomniał o przełomowym doświadczeniu ze swojego życia - podczas spaceru znalazł w podwarszawskim lesie samobójcę, który się powiesił. Od tamtej pory sportowiec wraca w to miejsce przed każdą walką. Z jakiego powodu?

  Joanna Jędrzejczyk: "Wierzę, że dotrzymam słowa i w tym roku przylecę do Polski z pasem mistrzowskim wagi muszej, a w przyszłym roku stanę do walki o tytuł mistrzowski wagi słomkowej" . 8 grudnia Joanna Jędrzejczyk zawalczy o tytuł mistrzowski UFC w kategorii muszej, to nowa kategoria wagowa w tej federacji sportów walki. Nasza mistrzyni zmierzy się z Valentiną Shevchenko. Czy przejście do wyższej kategorii wagowej to dla niej duży problem? Jak się przygotowuje do pojedynku i jak zrzuca się kilka lub kilkanaście kilogramów przed walką? Zobaczcie jak wygląda dieta Joanny w czasie przygotowań.

  Ubiegłoroczna laureatka nagrody "Kobieta Roku Glamour" - mistrzyni MMA - Joanna Jędrzejczyk, wręczała nagrodę tegorocznej laureatce - trenerce fitness i mistrzyni Polski i Europy w pole sport - Kasi Bigos. Za co Joanna podziwia Kasią? Czym zaimponowała jej trenerka fitness: "Wielki szacunek dla niej, za tę odwagę i brak wstydu, takie przełamanie barier. Pokazała jak silną jest kobietą i mamą". Zobaczcie rozmowę Agnieszki Jastrzębskiej.

  Na początku kwietnia tego roku Joanna Jędrzejczyk stoczyła rewanżową walkę z Rose Namajunas. Niestety po pięciu rundach sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo Amerykanki. Joanna i jej trenerzy byli zaskoczeni decyzją sędziów. Dlaczego? Jakie plany ma Joanna? Zamierza odzyskać pas? Polskę zawodniczkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN.

  Niedawno doszło do sensacji - w pierwszej rundzie Joanna Jędrzejczyk została znokautowana przez Amerykankę Rose Namajunas i tym samym musiała oddać swój mistrzowski pas. Jak nasza zawodniczka MMA podchodzi do tej przegranej? Co pamięta z tej walki? Co mogło być przyczyną przegranej? Chce odzyskać tytuł? Asia spotkała się z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Marcinem Sawickim, który postanowił ją pocieszyć na słodko :)

  Niestety polska zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk przegrała siódmą walkę o mistrzostwo świata UFC w kategorii słomkowej. O porażce Joasi z Amerykanką Rose Namajunas prowadzący Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik rozmawiali z Agnieszką Jastrzębską.

  Karolina Kowalkiewicz jest jedną z najlepszych polskich zawodniczek MMA. Zaprosilismy ją do Dzień Dobry TVN, aby powiedziała, co lubi w sporcie, który trenuje. Dlaczego tata Karoliny nie ogląda jej walk? Dlaczego sportsmenka zbiera zielone butelki?

  Top modelka Adriana Lima - jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie jest przyjaciółką polskiej zawodniczki MMA Joanny Jędrzejczyk. Jak się poznały? Jak spędzają czas? Czy zdarza im się trenować razem? Z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Joanna Jędrzejczyk lubi jeść chociaż, jak sama mówi: "Przed walką lubię być trochę głodna, ...głodna sukcesu". Dziś, wspólnie z Filipem Turowskim zabrała nas w kulinarną podróż dookoła świata. Poznajcie przepisy na: keralskie fish moilee, tajskie czerwone curry, ceviche de camarones i pudding matcha z ciemnym syropem! Smacznego!