MMA

  MMA

  Po swojej ostatniej walce na gali UFC 275 utytułowana zawodniczka postanowiła zakończyć karierę. W Dzień Dobry TVN zdradziła kulisy tej decyzji.

  Utytułowana zawodniczka zdradziła, jakie są jej plany.

  Marta Linkiewicz popularność zdobyła w 2015 roku za sprawą kontrowersyjnego nagrania, które wyciekło do Internetu. Od tamtego czasu przeszła ogromną metamorfozę. Dziś już nie imprezuje jak dawniej i nie pije alkoholu - swoje życie w pełni podporządkowała treningom. Reporterka serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolina Kalatzi, postanowiła sprawdzić, jak wyglądają treningi MMA i jak Marta przygotowuje się do walk.

  Sebastian Staniewski - znany w sieci jako Fit Farmer - na co dzień zajmuje się gospodarstwem, a po godzinach trenuje mieszane sztuki walki (MMA). O swojej pracy i pasji opowiada w reportażu Dzień Dobry TVN. - Robię w życiu to, co kochałem i kocham - przekonuje rozmówca Katarzyny Chętnik.

  Kto dotarł do finału?

  "Tu trzeba mieć charakter" - mówi Paulina Wiśniewska, medalistka na MŚ MMA.

  Kto motywuje go do walki?

  Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk od lat tworzą udaną parę. Ona chodziła na każdy sparing boksera i była dla niego niezwykłym wsparciem. Teraz sama postanowiła spróbować sił w walkach i bierze udział w Fame MMA. Jak jej idzie?

  "Każdy zrobiłby to samo na moim miejscu"

  "Moim marzeniem jest zdobyć pas jak Janek Błachowicz"

  Lil Masti to popularna influencerka z ponad milionową publicznością. Świadomie zbudowała swoje zasięgi i przekuła ją w biznesie. właścicielka marki modowej, sportsmenka i wokalistka. Pierwszy raz na naszej kanapie.

  Magdalena Czaban i Maciej Rębacz to dwoje młodych, zakochanych w sobie ludzi, którzy na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od innych par. Historia ich miłości jest jednak wyjątkowa. Dzielą nie tylko codzienność, ale i wyjątkową pasję, która stała się ich sposobem na życie.

  Łukasz Brzeski to pochodzący z Zakopanego zawodnik MMA, który pod koniec sierpnia powalczy o kontrakt w renomowanej organizacji UFC. Walka odbędzie się w Las Vegas w ramach programu emitowanego w telewizji ESPN. Teraz w Dzień Dobry TVN sportowiec opowiedział o przygotowaniach, a także o swojej wyjątkowej pasji.

  Dominika Tajner w szybkim tempie sporo schudła. Była żona Michała Wiśniewskiego intensywnie trenuje i wylewa siódme poty, bo przygotowuje się do ważnego wydarzenia. - Cały czas zmieniam dietę - powiedziała w jednym z wywiadów. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest o wiele szczuplejsza. Z jakiego powodu postanowiła zrzucić kilka kilogramów?

  Maurycy Sas-Uhrynowski dał się poznać w "Hotelu Paradise 3", jako mężczyzna bardzo dbający o wygląd. Czy byłby w stanie dać "obić sobie twarz za pieniądze"? Zobaczcie, co powiedział na ten temat.

  Odkąd Zusje (niegdyś Luxuria Astaroth) nawiązała współpracę z fedracją Fame MMA, czuje, że odnalazła własną drogę. W sieci przez długi czas głośno było o jej walce z Martą Linkiewicz. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl gwiazda opowiedziała o tym, jak do życia napędza ją sport i sztuki walki.

  Jeszcze kilka lata temu Joanna Jędrzejczyk miała wszystko: miłość, wolę walki, sukcesy sportowe… Nagle świat zawodniczki wywrócił się do góry nogami: utraciła tytuł mistrzyni wagi słomkowej UFC, zmarła jej przyjaciółka i zdradził narzeczony. Jak wpłynęły na nią te doświadczenia? Wspomnienia spisała w biografii "Czarno na białym", o której opowiadała w Dzień Dobry TVN.

  Dawid "Harnaś" Haras udowadnia, że czasami warto iść pod prąd i robić to, co się kocha. Mężczyzna, którego wielką pasją jest MMA, zawzięcie trenuje, by udowodnić sobie i hejterom, że ciężką pracą można osiągnąć naprawdę wiele.

  Jan Błachowicz przechodzi do historii w światowym MMA. Jako pierwszy europejski zawodnik zostaje mistrzem wagi półciężkiej w UFC. Do tej pory nikt tego nie dokonał. Jak się okazuje, za jego sukcesami stoi kobieta, menadżerka i życiowa partnerka. Teraz przed sportowcem najważniejsza rola – rola ojca. W grudniu Jan i Dorota Jurkowska powitali na świecie pierwsze dziecko.

  Szymon Wrzesień jest taksówkarzem. Kilka lat temu założył kanał w serwisie YouTube, w którym pokazywał kulisy swojej pracy. I chociaż jego filmy cieszyły się dużą popularnością, on w głębi duszy był bardzo nieszczęśliwy. Postanowił zawalczyć o swoje życie. Jak tego dokonał?

  W lutym zeszłego roku Karolina Kowalkiewicz, zawodniczka MMA, przegrała na gali UFC z Chinką Xiaonan Yan, doznając poważnej kontuzji oka. Od tamtej pory zrobiła sobie przerwę. Teraz była pretendentka do mistrzowskiego pasa wraca do intensywnych treningów i planuje start już na przełomie marca i kwietnia.

  Joanna Jędrzejczyk jest bez wątpienia najpopularniejszą i najbardziej utytułowaną zawodniczą MMA w Polsce. Uchodzi za niezwykle silną oraz pewną siebie kobietę. Jednak największą wartością dla niej jest rodzina. W Dzień Dobry TVN zdradziła, jak w ich towarzystwie spędzi tegoroczne święta.

  Niecały tydzień temu Jan Błachowicz sprawił, że cały nasz kraj poczuł dumę. Jako pierwszy Polak został on bowiem mistrzem świata UFC. Teraz w Dzień Dobry TVN zdradził, jakie to uczucie, a także opowiedział o nowym życiowym wyzwaniu.

  Jan Błachowicz pod koniec września 2020 r. stanie przed historyczną szansą zostania polskim mistrzem najlepszej organizacji MMA. Kiedy rozpoczął swoją karierę w mieszanych sztukach walki? Kto go wspiera? Jakie zmiany w życiu prywatnym wkrótce go czekają? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym materiale.

  Jan Błachowicz to najbliższy pretendent do mistrzostwa wagi półciężkiej UFC. Sportowiec w ramach przygotowań do UFC 254 udostępnia serię vlogów. W jednym z nich zawodnik MMA wspomniał o przełomowym doświadczeniu ze swojego życia - podczas spaceru znalazł w podwarszawskim lesie samobójcę, który się powiesił. Od tamtej pory sportowiec wraca w to miejsce przed każdą walką. Z jakiego powodu?

  Joanna Jędrzejczyk od lat wspiera młodych zawodników MMA. Z Mateuszem Gamrotem razem trenowała w klubie American Top Team na Florydzie. Z kolei podwójny mistrz KSW pomagał Joannie w przygotowaniach do walki o pas UFC. W naszym programie opowiedzieli o swojej przyjaźni i sportowym wsparciu.

  Mówi się o nim - "KSW to on". Już 26 września Jan Błachowicz zawalczy o Mistrzostwo Świata UFC. W programie Kuby Wojewódzkiego opowiedział o swoich początkach, karierze i seksie przed zawodami.

  Jak stwierdził Kuba Wojewódzki, ich historia może być instrukcją dla wszystkich, którzy nie radzą sobie z życiem. Grzegorz i Rafał Collins w najnowszym odcinku programu opowiedzieli o demonach przeszłości, zmianie perspektyw i polskim showbiznesie.

  Joanna Jędrzejczyk jedną z czołowych zawodniczek walk mieszanych na świecie. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Joanna Jędrzejczyk kończy karierę. W studiu Dzień Dobry TVN zawodniczka odniosła się do krążących na jej temat plotek, a także opowiedziała o swoich planach i karierze.

  Joanna Jędrzejczyk: "Wierzę, że dotrzymam słowa i w tym roku przylecę do Polski z pasem mistrzowskim wagi muszej, a w przyszłym roku stanę do walki o tytuł mistrzowski wagi słomkowej" . 8 grudnia Joanna Jędrzejczyk zawalczy o tytuł mistrzowski UFC w kategorii muszej, to nowa kategoria wagowa w tej federacji sportów walki. Nasza mistrzyni zmierzy się z Valentiną Shevchenko. Czy przejście do wyższej kategorii wagowej to dla niej duży problem? Jak się przygotowuje do pojedynku i jak zrzuca się kilka lub kilkanaście kilogramów przed walką? Zobaczcie jak wygląda dieta Joanny w czasie przygotowań.