Gwiazdy

„250 m² Kuby Wojewódzkiego”. Kto będzie pierwszym gościem nowego talk-show?

x-news

Gwiazdy

„250 m² Kuby Wojewódzkiego”. Kto będzie pierwszym gościem nowego talk-show?

x-news

Kontrowersyjny raper Quebonafide jako pierwszy zasiądzie na prywatnej kanapie Kuby Wojewódzkiego. W nowym, autorskim projekcie gospodarz zaprasza do domowego zacisza. Talk-show „250 m² Kuby Wojewódzkiego” debiutuje 3 kwietnia w Playerze.

Wyjątkowa sytuacja związana z pandemią koronawirusa przyśpieszyła zakończenie wiosennego sezonu „Kuby Wojewódzkiego”. Mimo to popularny showman nie da fanom o sobie zapomnieć.

„250 M² Kuby Wojewódzkiego” - nowe show w Playerze

3 kwietnia Player zaprasza na nowy program króla TVN-u, „250 M² Kuby Wojewódzkiego”. Tym razem Kuba Wojewódzki zaprosi widzów do swojego domu, a goście zasiądą na jego prywatnej kanapie.

Jako pierwszego zobaczymy na niej Quebonafide. Zmieniają się okoliczności, ale nie prowadzący i jego dociekliwa natura. Kuba weźmie rapera w krzyżowy ogień pytań. Co wyniknie ze spotkania dwóch tak silnych osobowości?

Premierowy odcinek „250 m² Kuby Wojewódzkiego” zobaczą wszyscy użytkownicy serwisu.

Funkcjonujemy w bezprecedensowych czasach, ale nie dajmy się temu przytłoczyć! Player – jak i cała firma TVN Discovery Polska – od zawsze próbuje nowych rozwiązań. Obecna sytuacja zmobilizowała nas do kręcenia projektów w domach. Kuba Wojewódzki to jedna z ulubionych osobistości wśród użytkowników Playera. Cieszymy się, że jego nowy talk-show poszerzy ofertę produkcji Player Original. Liczę, że taka formuła spodoba się widzom

- mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

„250 m² Kuby Wojewódzkiego” – kiedy w Playerze

Pierwsza odsłona „250 m² Kuby Wojewódzkiego” już w piątek 3 kwietnia w Player.plTwórcy show i sam gospodarz nie wykluczają kolejnych odcinków nowego projektu.

Co sądzisz o tym artykule?
79
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0