Gwiazdy

Jak zmieniło się życie "Jankesa", gdy został ojcem? "To naprawdę duże wyzwanie"

Gwiazdy

Gościem Dzień Dobry TVN był Krzysztof Jankowski, który niedawno został ojcem. Dziennikarz opowiedział o tym, jak odnajduje się w nowej roli. Jak sobie w niej radzi?

Od trzech tygodni Jankes jest ojcem. Zapytaliśmy go, jak czuje się w tej roli.

Jankes ma syna Jakuba

Krzysztof "Jankes" Jankowski i jego partnerka Katarzyna Borkowska 15 kwietnia powitali na świecie pierwsze dziecko. Dziennikarz podzielił się radosną nowiną na Instagramie, pokazując zdjęcie maluszka. Syn ma na imię Jakub.

- Jesteśmy podekscytowani całą sytuacją. Zdążyłem, dojechałem, przeciąłem pępowinę. co to się działo!- wspomina Jankes przyjście na świat jego syna.

Co zmieniło się w życiu dziennikarza radiowego? – Do tej małej ilości snu, jaką miałem dorzuciłem jeszcze mniej snu – mówi Jankes. – Jestem przeszczęśliwy, jestem w jakimś kosmosie. Patrząc na dziewczyny, kobiety, które rodzą te drobne stworzenia, uważam, że powinniśmy stawiać im pomniki – mówi Jankes. – Teraz wszystko wywróciło się do góry nogami, ale o to w całej tej historii chodziło, żeby się wywróciło

Jankes został ojcem

Dziennikarz chwali się, że jego najlepszy czas przewijania dziecka to 44 sekundy. – Mam nadzieję, że te rekordy będę pobijał – deklaruje.

Ale w życiu rodziny Jankowskich wydarzyło się coś, co zostało zapisane w historii. – Kuba ma razie zbyt wiele nie mówi. Najczęściej komunikuje się z nami płaczem. Wczoraj zaczął komunikować się uśmiechem i to był naprawdę wielki przełom.

Czy Jankes i jego żona Katarzyna Borkowska pragną kolejnego dziecka? – Gdy urodziliśmy Kubę, myśleliśmy, że uruchomimy produkcję. Na razie ten optymizm trochę zmalał, bo to naprawdę jest duże wyzwanie – mówi ze śmiechem dziennikarz i sugeruje, że wrócą do tematu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Joanna Koroniewska oprowadziła nas po swoim nowym mieszkaniu. "Chcę zmienić życie i przerobić je o 180 stopni"

Kora, Kayah i Bartek Jędrzejak przyznali się do problemów ze zdrowiem psychicznym. Jakie jeszcze gwiazdy powiedziały o tym otwarcie?

Karolina Szaciłło opowiedziała o swojej walce z nałogami. "Dopiero pijana zaczynałam czuć, że jestem coś warta.

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości