Krzysztof Jankowski „Jankes”

  Krzysztof Jankowski „Jankes”

  Wakacje to czas imprez plenerowych, festynów i koncertów. Jak wygląda życie artystów w tym okresie, ile koncertów potrafią zagrać i ... ile na tym zarabiają? W studiu o letnich wojażach artystów opowiedzieli nam Paweł Stasiak, Sidney Polak i Krzysztof Jankowski „Jankes”.

  Wielu mężczyzn, zajmując miejsce w komunikacji miejskiej, tak szeroko rozkłada nogi, że brakuje siedzeń dla innych pasażerów. Dlatego madryckie metro zakazało panom siedzenia w rozkroku. Co o tym pomyśle sądzą goście Dzień Dobry TVN: dziennikarz i satyryk Michał Ogórek, aktorka i stand-uperka Aldona Jankowska oraz dziennikarz radiowy Krzysztof Jankowski "Jankes". Co ich śmieszy, a co złości u współpasażerów? Kto z nich okazał się mistrzem w rozkładaniu nóg? :)

  Nie każda randka jest udana, nawet jakbyśmy się bardzo starali. Czy przytrafiły się takie gościom Dzień Dobry TVN: aktorowi Sebastianowi Stankiewiczowi, dziennikarzowi Krzysztofowi Jankowskiemu, muzykowi Staszkowi Karpielowi-Bułecce i pisarce Marcie Guzowskiej?

  Przejęzyczenia zdarzają się wszystkim, ale te bardziej spektakularne wychodzą z ust polityków. Większość z nas pamięta, kiedy Józef Zych przyznał przed swoimi kolegami w Sejmie RP, że nie po raz pierwszy staje mu, a Jarosław Kaczyński wyśpiewywał w hymnie naszego kraju o marszu z ziemi polskiej do Wolski, albo grzmiał, że nikt go nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer sprawdził, jakie przejęzyczenia przytrafiają się Polakom.

  Sen jest w naszym życiu niezbędny. Wpływa na samopoczucie i zdrowie. Ważne jest, by spać wystarczająco długo i w odpowiednim momencie dnia. Jak nasze ciało reaguje na niedobór snu? O której godzinie powinniśmy rozpoczynać pracę? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy zwolenników późnego wstawania - Piotra Najsztuba, dziennikarza i Michała Piróga tancerza, jurora „You Can Dance” oraz Krzysztofa Jankowskiego „Jankesa” dziennikarza radiowego, który od 14 lat wstaje o piątej rano.