Gwiazdy

Izabela Janachowska świętuje urodziny synka. "Dzięki niemu odkryłam uczucia i emocje, których nie znałam"

Gwiazdy

Piotr Blawicki/East News

Izabela Janachowska w 2019 roku została po raz pierwszy mamą. Choć obawiała się tej roli w swoim życiu, teraz z powodzeniem spełnia się w macierzyństwie. Jej synek skończył właśnie 2 latka. Z tego powodu prezenterka pokazała urocze rodzinne zdjęcia.

Izabela Janachowska o macierzyństwie

Zanim Izabela Janachowska została mamą, nie lubiła dzieci. Nie miała także pojęcia, jak się nimi zajmować, a wizja bycia rodzicem nieco ją przerażała. Przed porodem prosiła o rady znajomą położną i czytała wiele książek, by przygotować się do macierzyństwa w sposób teoretyczny. Gdy urodziła, stanęła jednak na wysokości zadania.

- Nie spodziewałam się, że dziecko da mi tyle radości. Kiedy byłam w ciąży, tryskałam dobrą energią. Nawet trochę się bałam, że ciąża się skończy i to zniknie. Na szczęście tak się nie stało. To jest niesamowite, że masz serce tak przepełnione miłością. W moim przypadku od pierwszego momentu, gdy zobaczyłam i dotknęłam synka, poczułam, że to magia! - mówiła Izabela Janachowska w wywiadzie dla "Vivy!".

Syn Izabeli Janachowskiej ma urodziny

Od tamtej pory ekspertka ślubna chętnie pokazuje w mediach społecznościowych chwile z małym Christopherem, a także ujawnia szczegóły z rodzicielskiego życia. Widać, że cieszy się z posiadania dziecka i opieka nad nim sprawia jej wiele radości. Teraz po raz kolejny dała temu wyraz. 10 maja synek prezenterki obchodzi swoje urodziny i z tego powodu Izabela Janachowska opublikowała rodzinne zdjęcia na swoim Instagramie. Opatrzyła je wzruszającym podpisem.

- Pewnie jak każda mama uważam, że to właśnie MÓJ SYNEK jest najcudowniejszy, najładniejszy i najmądrzejszy, ogólnie najwspanialszy! A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wszystkie mamy rację!!! Chrisek zmienił moje życie o 180 stopni dokładnie dwa lata temu - dzięki niemu odkryłam uczucia i emocje, których nie znałam i nie przypuszczałam, że poznam . Synku bądź zawsze uśmiechnięty i szczęśliwy, z odwagą idź przez życie i spełniaj marzenia. Pamiętaj, że kochamy Cię najbardziej na świecie - napisała Izabela Janachowska.

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń dla 2-latka, a także komplementów zachwyconych fanów. Czytamy: "Pięknie wyglądacie", "Samo szczęście od Was bije" czy "Cudowna, pozytywna rodzinka, pełna miłości - widać to w waszych oczach".

Również tak uważacie?

Izabela Janachowska o trendach ślubnych na 2021 rok. Jaką suknię wybrać? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości