Gwiazdy

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła nam, ile schudła. Pokazała efekt: "Chcę być motywacją dla innych kobiet"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Artur Barbarowski/East NewsIzabela Juszczak, Kamil Węgrzyn

Iza z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowiła przejść metamorfozę. Sporo schudła, a efektem ciężkiej pracy i wyrzeczeń pochwaliła się w sieci. W rozmowie z nami zdradziła, ile ubyło jej kilogramów i co było motywacją do zmiany wyglądu.

Ile schudła Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

35-letnia Izabela Juszczak wystąpiła w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją z Kamilem Węgrzynem, z którym zawarła związek małżeński. Uczestnicy na oczach widzów poznawali się i budowali relację. Z czasem pojawiło się między nimi uczucie, które przetrwało do dziś. Wciąż są razem, kochają się, wspierają i planują wspólną przyszłość.

Na najnowszych zdjęciach Izy widać, że jej wygląd zmienił się od chwili udziału w programie. Okazuje się, że Juszczak jakiś czas temu postanowiła przejść na dietę, by popracować nad sylwetką. Zrobiła to dla siebie, ale także i dla Kamila.

- Podjęłam decyzję o zrzuceniu kilogramów dla lepszego samopoczucia i zdrowia. Chciałam też być lepszą wersją siebie i bardziej podobać się mężowi. Do tego jestem fryzjerką, cały dzień stoję, obsługując klientki, więc utrata kilogramów znacznie odciążyła także moje nogi i kręgosłup - powiedziała nam Iza.

Ile już udało się jej schudnąć? - Na ten moment 13 kg. Stosowałam tylko dietę redukcyjną. Mam problemy z kolanem, więc nie mogłam ćwiczyć z powodu bólu. Zostało mi jeszcze do zrzucenia 2 kg, by osiągnąć wymarzony cel 15 kg - podkreśliła uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza chce motywować kobiety

Iza nie ukrywa, że dążenie do wymarzonego celu nie jest proste. Co chwilę spotyka na swojej drodze różnego rodzaju pokusy i problemy, którym trzeba stawić czoła. Mimo to, ona się nie poddaje. Udowadnia, że ciężka praca popłaca.

- Chciałabym być motywacją dla innych kobiet. Pokazać im, że jeśli się chce, to się da. Trzeba tylko być konsekwentnym i wytrwałym. Przede wszystkim mieć silną wolę i się nie poddawać. Nie jest i nie będzie łatwo, ale widząc później efekty, pojawia się uśmiech na twarzy. Jesteśmy radosne, szczęśliwe i wtedy wiemy, że było warto - zaznaczyła Iza w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Zobacz także:

Odeta Moro korzysta z bolesnego zabiegu, by wyglądać lepiej. "Raz w tygodniu idę na te tortury"

Spektakularna metamorfoza Olafa Lubaszenki. Aktor "zgubił" aż 80 kilogramów

Anna Mucha umalowana i wystylizowana przez córkę wyszła z domu. Fani: "Jak Victoria Beckham"

Zobacz wideo: Iza i Kamil z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” o tym, jak budują swoją przyszłość

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Artur Barbarowski/East News

Pozostałe wiadomości