Gwiazdy

Iga Lis ofiarą hejtu. W obronie partnerki stanął Taco Hemingway

Gwiazdy

Iga Lis
Dzien Dobry TVNOlszanka/East News

Iga Lis została zaatakowana przez Internautów. Przerobione zdjęcie z obraźliwym komentarzem pojawiło się na jednym z Instagramowych profili. Taco Hemingway stanął w obronie swojej dziewczyny.

Iga Lis padła ofiarą hejtu

Zadziwiające jest to, z jaką łatwością ludzie niepochlebnie wyrażają się o innych w Internecie. Przerobione zdjęcia, mające obrazić adresata niestety stały się codziennością. Osobom, które tworzą takie treści, wydaje się, że są bezkarne, a w ich mniemaniu głupi żart, nie poniesie za sobą żadnych konsekwencji. Ofiarą takiego hejtu padła Iga Lis. Jedna z internautek do worka na śmieci przykleiła zdjęcie Igi. Obok obraźliwego fotomontażu nie przeszedł obojętnie Taco Hemingway, partner dziewczyny.

Bardzo to okrutne z twojej strony. Mam nadzieję, że będziesz w przyszłości na tyle szczęśliwa, żeby nie musieć robić takich rzeczy celem poprawienia sobie humoru. Jesteśmy ludźmi, takimi samymi jak ty i twoja rodzina i mamy uczucia, a mnie na przykład takie rzeczy po prostu bolą. Wiem, że za kilka lat spojrzysz na powyższe dzieło i będzie ci wstyd. Tego ci życzę

- napisał.

Zdjęcie zostało usunięte z sieci. Jednak to nie rozwiązuje problemu, który w Polsce staje się coraz poważniejszy.

Hejt w Polsce

Nie ma chyba osoby ze świata show-biznesu, której nie dotknęłaby mowa nienawiści. Niektórzy mówią o tym problemie otwarcie, inni starają się ignorować. Niestety, ostatnio ofiarami hejtu padli także lekarze i służby medyczne. O epidemii mowy nienawiści przeczytacie w felietonie dr Macieja Kaweckiego.

Zobacz rozmowę z Klaudią El Dursi o hejcie:

Zobacz też:

Atak hakerski na Twittera. Ucierpiały konta wielu znanych i bogatych osób. Wśród nich Barack Obama czy Elon Musk

Koronawirus a rozrywka. Nowe zasady dotyczące imprez w otwartej przestrzeni

Ekspert: "W tym roku bezwzględnie wszyscy powinniśmy się zaszczepić przeciw grypie"

Autor: Anna Korytowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości