Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Miłosz przeprosi Wiktorię za taniec z Naną. Jeden z uczestników dostanie tajemniczą wiadomość

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise". Miłosz o tym, jak się czuje po imprezie
"Hotel Paradise". Miłosz o tym, jak się czuje po imprezie

W poprzednim odcinku "Hotelu Paradise" Miłosz dał się ponieść emocjom i w zmysłowym tańcu flirtował z Naną. Świadkiem tej sytuacji była Wiktoria, która poczuła się zraniona. Czeka ich poważna rozmowa. Podczas Puszki Pandory jedna z osób otrzyma informację, która może zmienić przebieg dalszej gry.

"Hotel Paradise 4". Miłosz żałuje swojego zachowania?

Wieczorne imprezy na rajskim Zanzibarze bez wątpienia zbliżają do siebie mieszkańców Hotelu. Tym razem do Miłosz i Nana byli królami parkietu. Taniec i czułe objęcia nie spodobały się Wiktorii. Partnerzy będą musieli sobie wszystko wyjaśnić. Wiki przypomni Miłoszowi sytuację sprzed kilku tygodni. Gdy ona zaszalała z Łukaszem, on w odwecie chciał ją wyeliminować z programu. Czy uczestniczka postanowi się zrewanżować?

Wszystkie pary będą musiały zmierzyć się z zadaniem sprawnościowym. Panowie staną do walki, a panie będą im kibicować. Ten, który dobiegnie najszybciej do mety, otrzyma wyjątkową nagrodę, natomiast ostatni, musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

Puszka Pandory w "Hotelu Paradise"

Inga obawia się o swój dalszy udział w show. Jako jedyna nie ma pary, więc jest typowana przez resztę domowników do opuszczenia Hotelu podczas najbliższego Rajskiego Rozdania.

Zanim nastąpi czas pożegnań, uczestnicy muszą wyznać sobie prawdę podczas Puszki Pandory. Miłosz otrzyma pytanie, czy między nim a Naną jest coś więcej niż przyjaźń. Z kolei Vanessa będzie musiała odpowiedzieć, z kim stworzyłaby parę, gdyby odpadł Mateusz. Na koniec jedna z osób dostanie tajemniczą wiadomość. Jak informacja wpłynie na dalsze losy mieszkańców "Hotelu Paradise"?

Premierowe odcinku "Hotelu Paradise" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:35 na TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są również na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Co jest między Vanessą a Mateuszem?

"Hotel Paradise". Co jest między Vanessą a Mateuszem?
"Hotel Paradise". Mateusz i Vanessa są coraz bliżejW "Hotelu Paradise" Mateusz i Vanessa są jedną z najmocniejszych par. Czy jest między nimi już coś więcej niż tylko przyjaźń?

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości