Gwiazdy

Filip Chajzer spotkał wyjątkową osobę. Tym razem to on poprosił o wspólne zdjęcie

Gwiazdy

Aktualizacja:
Filip Chajzer

Filip Chajzer w Gdańsku spotkał się z jedną z uczestniczek programu "Down the road". Dziennikarz zrobił sobie z nią zdjęcie, które umieścił na swoim profilu na Instagramie. Co więcej, tym razem to Chajzer poprosił o wspólne pozowanie.

Filip Chajzer o uczestniczce "Down the road"

Filip Chajzer w trakcie pobytu w Gdańsku spotkał Dominikę Kasińską, uczestniczkę pierwszej edycji programu "Down the road. Zespół w trasie". Dziennikarz był pod wielkim wrażeniem dziewczyny.

- Są ludzie, których to ja proszę o zdjęcie ?. Dominika, trzymam kciuki za Twoje wszystkie projekty i sukcesy ❤️ - napisał pod zdjęciem.

Okazuje się, że to spotkanie wspomina dobrze także Dominika, która również podzieliła się relacją. Oprócz zdjęcia z Filipem, wstawiła też fotografię z Zygmuntem Chajzerem.

- Właśnie jestem w Gdańsku i spotkałam się z Filipem Chajzerem. Bardzo go lubię. Jest niezwykle sympatyczny, miły i uśmiechnięty. Spotkałam też Zygmunta Chajzera. Oto nasze wspólne foty z których się bardzo cieszę. Pozdrawiam Was z Gdańska!!!♥️ - napisała szczęśliwa Dominika.

"Down the road"

To program, który opowiada o młodych ludziach z zespołem Downa, którzy wraz z Przemkiem Kossakowskim przemierzają różne zakątki Polski, ale także świata. 3. sezon programu już wkrótce pojawi się na antenie stacji TTV. Tym razem uczestnicy wraz z Kossakowskim wybiorą się do Turcji.

Program łamie stereotypy i cieszy się ogromną popularnością, dlatego widzowie bardzo entuzjastycznie zareagowali na fakt, że powstaje jego kolejna odsłona.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Filip Chajzer

Autor: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości