Gwiazdy

Ed Sheeran wraca po przerwie i wydaje nowy singiel. "Uratowałeś ostatnie dni tego roku"

Gwiazdy

Cover/x-news

Na taką wiadomość czekali wszyscy fani Eda Sheerana. Brytyjski piosenkarz, który w zeszłym roku ogłosił, że robi przerwę w muzycznej karierze, zaskoczył wszystkich publikując nowy utwór "Afterglow". Czy to zapowiedź płyty?

Ed Sheeran – nowy utówr

W wigilię Bożego Narodzenia w zeszłym roku Ed Sheeran poinformował fanów, że postanawia zrobić kolejną w karierze przerwę. Rok później piosenkarz zaskoczył fanów, robiąc im wyjątkowy świąteczny prezent. Ed Sheeran opublikował zupełnie nowy, niespodziewany i przygotowany specjalnie dla nich utwór zatytułowany "Afterglow".

Cześć, wszystkim. "Afterglow" to piosenka, którą napisałem w ubiegłym roku i chciałem się z Wami nią podzielić. To nie singiel zapowiadający nowy album, po prostu utwór, który bardzo lubię i który, mam nadzieję, Wam też się bardzo spodoba. Miłego słuchania. Wesołych i bezpiecznych Świąt i Nowego Roku. Tymczasem, ja wracam do krainy ojcostwa. Ciao

- napisał.

Sheeran napisał numer z Davidem Hodges oraz FREDem (ten ostatni razem z Edem odpowiada też za produkcję nagrania). Koproducentem jest ponadto PARISI. Singiel dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych.

Wiadomość zaskoczyła i bardzo ucieszyła fanów brytyjskiego muzyka. – Dziękuję Ed, że wniosłeś radość w nasze życia. Tego potrzebowaliśmy. – Najlepszy świąteczny prezent, dziękuję. – Uratowałeś ostatnie dni tego roku – pisali.

Ed Sheeran – wyjątkowy rok

To był niezwykły rok w życiu Eda Sheerana. Pierwszego września artysta poinformował, że został tatą. Ed Sheeran i jego żona Cherry Seaborn powitali na świecie wspaniałą córeczkę. - Szybka wiadomość ode mnie, ponieważ mam kilka osobistych informacji, którymi chciałem się z wami podzielić. W zeszłym tygodniu, z pomocą niesamowitego zespołu położniczego, Cherry urodziła naszą piękną i zdrową córkę - Lyrę Antarctica Seaborn Sheeran. Jesteśmy w niej całkowicie zakochani. Zarówno mama, jak i dziecko czują się niesamowicie, a my jesteśmy w siódmym niebie – napisał wówczas. Zobacz wideo:

Ed Sheeran zwrócił się także do fanów z prośbą o uszanowanie prywatności. Zapowiedział jednak, że wróci do muzycznej kariery. Jak obiecał, tak zrobił. Nam nie pozostaje nic innego jak czekać na nową płytę wokalisty!

Zobacz też:

"Królowa życia" z milionem na koncie. Dagmara Kaźmierska świętuje w mediach społecznościowych wielki sukces

Anna Dereszowska zapowiada wielkie zmiany w życiu. "Zobaczyłam, jak dużo rzeczy mnie omijało"

Fani Roxette w żałobie. Rok po śmierci Marie Fredriksson lider grupy przekazał kolejną smutną wiadomość

Autor: Anna Korytowska

Źródło: Warner Music Poland

Pozostałe wiadomości