przerwa

  przerwa

  Weekendowe przerwy techniczne zapowiada kilka banków w Polsce. Dla klientów oznacza to spore utrudnienia w dostępie do usług. Chodzi m.in. o problemy z kartami kredytowymi i bankowością internetową oraz brak możliwości wypłaty gotówki z bankomatów. Sprawdź, czy twój bank również przeprowadza przerwę serwisową w ten weekend.

  Sjesta to nie tylko popołudniowa drzemka w takich krajach jak Hiszpania czy Włochy. To również czas, w którym popołudniami nieczynne są niemal wszystkie sklepy, restauracje i urzędy. Dziwi to zwłaszcza turystów z krajów, w których nie ma tradycji sjesty.

  Buddyści twierdzą, że nieuprawianie seksu jest dobre, ponieważ kumuluje się wtedy w nas energia, którą możemy wykorzystać na innym polu. Czy to prawda? W Dzień Dobry TVN na to pytanie odpowiedziała seksuolog dr Alicja Długołęcka. A jak seks-abstynencja wpływa na związek? Czy seksem można uleczyć problemy w relacji z partnerem? A jak przerwa w uprawianiu seksu wpływa na singli i osoby, które właśnie zakończyły długi związek?

  W cheat day, czyli w "oszukanym dniu", na chwilę porzucamy restrykcyjną dietę i pozwalamy sobie na trochę więcej żywieniowego luzu i... jemy bez ograniczeń. Ponoć dzięki temu można zrzucić jeszcze więcej kilogramów. Czy taki sposób odchudzania naprawdę jest skuteczny? Kto i jak często może sobie na to pozwolić? Gościem Dzień Dobry TVN była trenerka i dietetyczka Joanna Brzezińska.

  Co łączy Emmę Watson, Jennifer Lawrence, Kristen Stewart, Adele i Taylor Swift? Wszystkie one postanowiły zrobić sobie przerwę ... w karierze. O tym, czy taki dłuższy urlop jest dobrym sposobem na naładowanie akumulatorów i czy każdy potrzebuje czasem odpocząć od zawodowych obowiązków, rozmawialiśmy z Agnieszką Cegielską, Miłoszem Brzezińskim i Weroniką Nowakowską. Wyobrażacie sobie taką, np. roczną, przerwę w pracy?