Gwiazdy

Rafał Maślak zabierze syna na drugi koniec świata. "Nigdy nie byliśmy razem tak daleko"

Gwiazdy

Rafał Maślak i jego żona Kamila od niespełna dwóch lat są rodzicami Maksymiliana. W przeciwieństwie do innych gwiazd nie chronią przesadnie wizerunku synka i chętnie pokazują go w mediach społecznościowych. Małżeństwo opowiedziało nam o pierwszych miesiącach życia swojej pociechy, a mały Maksio wirtualnie złożył życzenia swojemu dziadkowi, Tomaszowi.

Rafał Maślak z żoną o wychowywaniu syna

Świeżo upieczeni rodzice nie kryli radości mówiąc o tym, jak teraz wygląda ich życie. Mały Maksymilian przyszedł na świat pod koniec marca ubiegłego roku i wprowadził do ich domu dużo radości.

- Nasze życie zmieniło się na lepsze. Nie zamieniłabym tego życia - powiedziała nam Kamila Maślak, żona Rafała.

- Rozmawialiśmy nawet, że gdyby nie było Maksia, to byśmy się nudzili - dodał Rafał.

Mister Polski zdradził w rozmowie z Barbarą Pasek, że jego syn uwielbia obecność innych ludzi. Kompletnie nie przeszkadza mu, kiedy rodziców odwiedzają znajomi.

- Lubi, kiedy dom tętni życiem. Jest bardzo towarzyski, uwielbia jak ludzie przychodzą - podkreślał fotomodel.

Dzień Dziadka na odległość

Rafał i Kamila wyznali, że ich synek nie może liczyć na często kontakt z babcią i dziadkiem. Niestety, rodzice pary mieszkają bardzo daleko od nich. Sytuację dodatkowo komplikuje pandemia koronawirusa.

- Nasi dziadkowie mieszkają bardzo daleko, moi rodzice 480 km, a Kamili 560. Ale staramy się rozmawiać przez komunikatory - opowiadał Rafał.

Jak się okazuje, kiedy dojdzie już do spotkania Maksa z dziadkiem Tomkiem, czyli tatą Rafała, to mogą przesiadywać razem godzinami.

- Bardzo się stara, dużo zajmuje się Maksem i często się z nim bawi i spędza czas - wyznał fotomodel.

- Motoryzacja to mój konik. A ja mam stary traktor, jak wsadzam na niego wnuczka, to on przepada, może tam siedzieć godzinami - dodał Tomasz Maślak.

Dziadek jest ewidentnie zakochany w swoim wnuku. Co więcej, chłopiec przypomina mu własnego syna z czasów młodości.

- Jest tak żywiołowy, że Rafał mi się przypomina. On był wszędzie - wspominał tata Rafała.

Plany Rafała Maślaka i jego rodziny

Model wraz z żoną i synkiem planują niedługo wyprawę, prawie na drugi koniec świata. Oprócz ekscytacji nie brakuje także stresu, bo będzie to pierwsza tak długa podróż chłopca.

- Odważyliśmy się na to, żeby polecieć na drugi koniec świat z maluchem pierwszy raz. Chcemy lecieć na Bali - powiedział nam Rafał.

- A nigdy nie byliśmy razem tak daleko. Zobaczymy, jak wysiedzi w samolocie w jednym miejscu - zastanawiała się Kamila.

Jak Rafał Maślak poznał swoją żonę?

Kamila poznała Rafała zanim ten został Misterem Polski (Rafał zdobył tytuł w 2014 r.). Po raz pierwszy spotkali się na castingu do kalendarza jednego z klubów. Choć Rafał wywarł na Kamili spore wrażenie, wolała trzymać się od niego na dystans. To mu zaimponowało, bo musiał o Kamilę zawalczyć. Wkrótce zabrał ją na pierwszą randkę na obiad i do kina. Zakochani początkowo ukrywali swój związek przed mediami.

Kamila i Rafał pobrali się w sierpniu 2018 roku. W marcu 2019 na świat przyszedł ich pierworodny syn Maksymilian.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Barbara Pasek

Pozostałe wiadomości