dzień dziadka

  dzień dziadka

  22 stycznia obchodzimy Dzień Dziadka. W to wyjątkowo rodzinne święto składamy życzenia seniorom i przywołujemy chwile z nimi spędzone. Tego dnia wielu internautów zamieszcza również w mediach społecznościowych archiwalne fotografie swoich bliskich. Które gwiazdy dołączyły do tego grona?

  Rafał Maślak i jego żona Kamila od niespełna dwóch lat są rodzicami Maksymiliana. W przeciwieństwie do innych gwiazd nie chronią przesadnie wizerunku synka i chętnie pokazują go w mediach społecznościowych. Małżeństwo opowiedziało nam o pierwszych miesiącach życia swojej pociechy, a mały Maksio wirtualnie złożył życzenia swojemu dziadkowi, Tomaszowi.

  Leszek Miller i jego wnuczka Monika z okazji Dnia Dziadka zaprosili nas do swojego domu. Ten charyzmatyczny duet znają chyba wszyscy. Oboje są bardzo zajęci zawodowo, ale nigdy nie brakuje im czasu dla rodziny. Ze szczerej rozmowy dowiemy się m.in. jak Monice dorastało się ze znanym dziadkiem. Były premier opowiedział nam natomiast nieznane dotąd anegdoty z ich życia.

  Nie jesteś pewien, którego stycznia jest dzień babci i dziadka? Data ta jest stała – Dzień Dziadka wypada 22 stycznia i obchodzi się go dzień po święcie babci. Na Dzień Dziadka wnuki przygotowują drobne upominki i wręczają je swoim dziadkom. Co daje się na Dzień Dziadka?

  Dzień Babci i Dzień Dziadka obchodzimy w styczniu. To świetna okazja, żeby złożyć życzenia naszym ukochanym dziadkom, a także pokazać im, jak bardzo ich kochamy i jak ważne miejsce zajmują w naszym życiu. Jeśli nie macie pomysłu na życzenia czy wierszyk, mamy dla was kilka propozycji.

  Dzisiaj jest Dzień Dziadka. Z tej okazji blogerka kulinarna Anna Włodarczyk przygotowała w kuchni Dzień Dobry TVN pyszności, które będą smakowały każdemu dziadkowi.

  Z okazji Dnia Dziadka zaprosiliśmy do studia najmilszych, najprzystojniejszych i najfajniejszych - jak mówi Dorota Wellman - dziadków. Na naszej kanapie zasiedli: Tomasz Stockinger, Tomasz Zubilewicz i Krzysztof Hołowczyc. Czy pamiętają ten moment, kiedy dowiedzieli się, że zostaną dziadkami? W jakich okolicznościach dowiedział się o tym Krzysztof Hołowczyc? Jaki prezent od wnucząt dostał Tomasz Zubilewicz? Czy dziadkowie są od kochania i rozpieszczania, a rodzice od wychowywania i stawiania wymagań? Jakim dziadkiem dla swojej wnuczki chce być Tomasz Stockinger?

  Mamy powody do radości: gratulujemy naszym skoczkom brązowego medalu Mistrzostw Świata w lotach narciarskich, a wszystkim dziadkom z okazji ich święta życzymy wiele szczęścia i zdrowia :)

  21 i 22 stycznia to Dzień Babci i Dziadka. Jak łatwo przygotować prezent od serca? W kawiarence Dzień Dobry TVN autorka bloga "Twoje DIY" Katarzyna Ogórek pokazała Katarzynie Olubińskiej, jak zrobić mydło lawendowe, świeczkę i laurkę, która można powiesić na ścianie.

  Wszystkim dziadkom życzymy wielu lat życia w zdrowiu i radości. Bez zmartwień. A jeśli po policzku popłyną Wam łzy, to, aby to były tylko łzy szczęścia.

  Z okazji Dnia Dziadka nie mogło zabraknąć w Dzień Dobry TVN dziadków. Na naszych kanapach usiedli czterej, pełni wigoru starsi panowie, którzy dochowali się wnucząt: Zygmunt Chajzer, Grzegorz Wons, Tadeusz Ross i Tadeusz Drozda. Który z nich jest wirtualnym dziadkiem? Czy rozpieszczają swoje wnuki? Ile mieli lat, kiedy urodziły się im się pierwsze wnuczęta?

  Kochani Dziadkowie, z okazji Waszego święta życzymy Wam wiele zdrowia, szalonych pomysłów i cierpliwości :) Przytulamy Was mocno! A Wy, drodzy wnukowie, wpisujcie swoje życzenia dla dziadków w komentarzach poniżej lub na naszym fanpage'u na Facebooku!