Gwiazdy

Dominika Gwit pozdrawia fanów z plaży. Na zdjęciu widać, że wiatr zrobił swoje

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Dominika Gwit

Dominika Gwit opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z wakacji i rozbawiła swoich fanów. Aktorka pokazała się w naturalnej odsłonie, co wywołało masę komentarzy. Zobaczcie, jak zaprezentowała się na plaży.

Dominika Gwit o chorobie

Dominika Gwit kilka lat temu postanowiła odmienić swój wygląd. Znacznie schudła, przeszła metamorfozę i zmieniła tryb życia. Zapłaciła za to jednak wysoką cenę. Aktorka w jednym z wywiadów wyznała, że od siedmiu lat choruje i się leczy. Stwierdziła też, że każdy ma problem z akceptacją swojego ciała, ponieważ jest to trudna do osiągnięcia sprawa.

Lato

Jakie będzie lato w tym roku?
Jakie będzie lato w tym roku?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Nie mówię tu, że trzeba być zarozumiałym i mieć wysoko głowę podniesioną, tylko trzeba kochać siebie, akceptować, rozumieć, wiedzieć co jest dla nas dobre. To jest ciężka praca. Ja włożyłam bardzo dużą pracę w to, aby kochać siebie, bo każdy z nas ma jakieś ograniczenia, wady, kompleksy. To jest wpisane w naszą ludzką naturę. (...) Trzeba się nauczyć, żeby w końcu spojrzeć w lustro i powiedzieć: "jest ok". Kochaj siebie. Kochaj swoje ograniczenia, bo wtedy można z nimi walczyć. W momencie kiedy nasze kompleksy zaczynają nas definiować, to się topimy. Idziemy w dół - mówiła Dominika Gwit w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Zabawny post Dominiki Gwit

Widać jednak, że Dominice Gwit udało się pokochać siebie. W swoich mediach społecznościowych umieszcza wesołe zdjęcia i zabawne komentarze. Podobnie było ostatnio. Aktorka opublikowała na Instagramie fotografię, na której pozuje na plaży z rozpuszczonymi włosami i bez makijażu.

- Dzień dobry Kochani! Życzę Wam pomyślnych wiatrów na cały dzień! Buziaki! Wasza Domi #uśmiech #dobrydzień #pomyślnewiatry #morze - napisała na Instagramie Dominika Gwit.

Uwagę internautów momentalnie przykuła jej rozwiana fryzura. Nieco szalone uczesanie rozbawiło obserwatorów artystki. W komentarzach pod postem czytamy: "Wariatka", "Boska Domi", "Cudowna", "Ale przewiało", "Petarda", "Boski fryz", "Pani Dominka jest zgodna z naturą i to jest w niej wartościowe" czy "Patrząc na Panią, człowiek od razu jest naładowany pozytywną energią. Dzień staje się lepszy". Też tak uważacie?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości