Gwiazdy

Harry Styles pójdzie na bal maturalny ze swoją fanką. "To będzie dobra impreza"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba

Harry Styles podjął niesamowitą decyzję. Piosenkarz po raz kolejny pokazał swoją otwartość oraz dobre serce i przyjął zaproszenie fanki na bal maturalny. Dziewczyna popłakała się z radości.

Popularność Harry'ego Stylesa

Harry Styles od wielu lat cieszy się wielką popularnością. Choć zaczęło być o nim głośno, gdy był członkiem One Direction, to nie wspomina tego najlepiej. Jak mówił w wywiadzie w "Better Homes & Gardens": "Byłem zachęcany do dawania z siebie wszystkiego, aby zachęcić ludzi do polubienia mnie. Będąc nastolatkiem, byłem pytany przez dziennikarzy z kim sypiam i jak. I zamiast po prostu kazać im odejść, martwiłem się że przez bycie nieśmiałym, oni odejdą zirytowani. Dlaczego czułem, jakbym to ja coś robił źle?". Prawdziwe sukcesy i sława przyszły do Harry'ego Stylesa jednak już po rozpadzie zespołu.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Obecnie muzyk znany jest ze swojego pozytywnego usposobienia i dobrego serca. Choć ma partnerkę i tworzy związek z Olivią Wilde, czynnie działa na rzecz mniejszości i wspiera społeczność LGBT+. Wiadomo, że ma także świetny kontakt z własnymi fanami. Niejednokrotnie ubiera elementy garderoby początkujących projektantów i pomaga im w karierze, a ostatnio nawet nagrał teledysk do piosenki w mieszkaniu swoich fanek.

Harry Styles na studniówce z fanką

Teraz Harry Styles posunął się o krok dalej i postanowił spełnić życzenie jednej fanki. Anna Carty z Glasgow skontaktowała się bowiem jakiś czas temu z prezenterką radiową Capital FM, Katy J. Powiedziała jej, że nie ma partnera na swoją studniówkę i marzy o tym, by udać się na nią z Harrym Stylesem. Podała też datę swojego balu maturalnego, który odbywa się w trakcie trasy koncertowej wokalisty po Szkocji.

W efekcie radio postanowiło skontaktować się z muzykiem. Harry Styles następnie nagrał dla dziewczyny wiadomość głosową, która została potem odtworzona podczas rozmowy z dziewczyną na antenie. Co ciekawe, wokalista nie odrzucił zaproszenia, a zareagował z entuzjazmem i obiecał Annie Carty, że niebawem się zobaczą.

- Anno, jak leci? Tu Harry Styles. Witaj! Słuchaj, Katy J przekazała mi twoje zaproszenie na bal i jestem pewien, że to będzie dobra, szkocka impreza. Chciałabym tam być, więc po prostu wyślij mi szczegóły, a zobaczę, co da się zrobić. Do zobaczenia wkrótce - powiedział Harry Styles fance.

Nastolatka zaniemówiła na ten gest, a następnie rozpłakała się w programie na żywo. Poniżej możecie posłuchać całej rozmowy między kobietami, a także wiadomość zostawioną przez muzyka. Podoba Wam się jego gest?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

    Autor:Sabina Zięba

    Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

    Pozostałe wiadomości