Gwiazdy

Jak Eva Mendes i Ryan Gosling wychowują dzieci? "Pokazujemy, że nie ma ról związanych z płcią"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Źródło:
Forbes

Eva Mendes i Ryan Gosling od lat tworzą zgraną parę. Choć rzadko wypowiadają się na tematy dotyczące ich prywatnego życia, teraz aktorka zrobiła wyjątek. Udzieliła wywiadu, w którym wyjawiła, jak wychowują swoje córki.

Dzieci Evy Mendes i Ryana Goslinga

Eva Mendes i Ryan Gosling są parą, która niezwykle strzeże swojej prywatności. Wiadomo, że poznali się w 2011 roku, kiedy to mieli okazję zagrać kochanków po przejściach w filmie "Drugie oblicze". Następnie paparazzi dokumentowali ich wyjścia i wspólne wyjazdy, jednak aktorzy tego nie komentowali. Finalnie zaczęli pojawiać się razem na premierach, eventach i czerwonych dywanach, przez co można było się domyślić, że połączyło ich szczególne uczucie.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Ryan Gosling wcześniej przeżył niezwykle medialne związki z Sandrą Bullock oraz Rachel McAdams i wydaje się, że wyciągnął z nich wnioski. Aktor rzadko udziela wywiadów na temat swojej rodziny i unika też tego jego partnerka. Wiadomo jednak, że wspólnie wychowują dwie córki, urodzoną 12 października 2014 roku Esmeraldę oraz Amandę-Lee, która przyszła na świat 29 kwietnia 2016.

- Jeśli chodzi o Ryana i mnie, po prostu działamy w ten sposób, aby zachować swoją prywatność. Zawsze miałam wyraźną granicę, jeśli chodzi o mojego mężczyznę i moje dzieci. Będę o nich opowiadać z ograniczeniami, ale nie mam zamiaru zamieszczać zdjęć z naszego codziennego życia w mediach społecznościowych - wyjawiła jakiś czas temu Eva Mendes na Instagramie.

Eva Mendes o wychowywaniu dzieci

Teraz Eva Mendes uchyliła rąbka tajemnicy w najnowszym wywiadzie dla "Forbesa". Po tym, jak wycofała się z aktorstwa i skupiła na wychowywaniu dzieci, gwiazda powróciła w zupełnie innej roli. Jest nowym współwłaścicielem i ambasadorem marki Skura Style, która skupia się na akcesoriach kuchennych. Z tej okazji opowiedziała o podziale obowiązków, jaki panuje w ich domu. Okazało się, że wcale nie lubi gotować.

- Nie jestem niesamowitą kucharką – gotowanie zostawiam Ryanowi. Mam nadzieję, że pokazuje to naszym córkom, że nie ma ról związanych z płcią, które trzeba przyjąć. Jesteśmy partnerami - nie tylko Ryan i ja, ale także nasze dzieci. To codzienny wysiłek zespołowy, więc jeśli dzieci widzą jego i mnie dzielących się różnymi obowiązkami - które stereotypowo kojarzą się z jedną płcią - to myślę, że wprowadzamy po prostu równowagę i harmonię - powiedziała Eva Mendes w "Forbes".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło: Forbes

Źródło zdjęcia głównego: Sonia Recchia/Stringer/East News

Pozostałe wiadomości