Najsympatyczniejsi artyści w Hollywood. Z nimi twórcy uwielbiają pracować

Źródło: Dzień Dobry TVN
Ulubieńcy Hollywood
Ulubieńcy Hollywood
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth Paltrow
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Kto jest największym fanem U2?
Kto jest największym fanem U2?
Filmy na najgorętszych plażach świata
Filmy na najgorętszych plażach świata
Najlepsze filmy o UFO
Najlepsze filmy o UFO
Sukces nie zna wieku
Sukces nie zna wieku
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Australijczycy podbijają Hollywood
Australijczycy podbijają Hollywood
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Anna Wendzikowska i Simu Liu
Anna Wendzikowska i Simu Liu
Czasem wizerunek aktorów jest starannie wypracowany przez media, ale ma to niewiele wspólnego z ich prawdziwym stylem bycia. Z tego powodu Anna Wendzikowska postanowiła opracować listę artystów, którzy cieszą się także wielką sympatią współpracowników, a nie tylko fanów. Kto do nich należy?

Hugh Jackman

Hugh Jackman jest uwielbiany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Wiele osób uważa go za najmilszego aktora w Hollywood. W wolnych chwilach zajmuje się golfem i windsurfingiem. Ma dobry głos i słuch, a jego ulubioną potrawą jest sushi. Jest znany ze swojej pokory. Współpracownicy mówią, że zawsze się uśmiecha. Skąd takie podejście? Otóż deklaruje, że zawdzięcza to temu, że od ponad 20 lat codziennie rano medytuje. Jest jednym z tych ludzi, którzy wierzą, że wszyscy jesteśmy w jakiś sposób połączeni.

George Clooney

Czar, który widać na zewnątrz, ma odzwierciedlenie także w stylu bycia George Clooneya. Jest on bardzo dobrym człowiekiem i filantropem. Angażuje się w wiele akcji społecznych, wspiera mniejszości i zwraca uwagę na najpoważniejsze problemy oraz wyzwania, przed jakimi stoi świat. Osiągnął sławę w dojrzałym wieku - wcześniej sprzedawał ubezpieczenia, a także buty damskie i pracował w sklepie z alkoholami. Teraz jest miły dla fanów, dziennikarzy i ludzi, z którymi współpracuje.

Jennifer Lawrence

Jest uważana za jedną z najbardziej normalnych i naturalnych aktorek młodego pokolenia. To tzw. "dziewczyna z sąsiedztwa", która na co dzień, kiedy nie jest na czerwonym dywanie, ubiera się w rzeczy, które kobiety mogą kupić w sieciówkach. Lubi z nią pracować zarówno ekipa, jak i inni artyści. Pokazuje, że - by osiągnąć sukces - nie trzeba być butnym. Jennifer Lawrence jest szczera, skromna, naturalna i z poczuciem humoru

Keanu Reeves

Ma niezwykle dobre serce. Chętnie pomaga, a 70 proc. swojej pensji z pierwszego filmu "Matrix" przekazał na sfinansowanie badań nad białaczką. Często jest widywany przez fanów w nowojorskim metrze. Zaskoczył też wszystkich swoją partnerką, bowiem nie związał się z o połowę młodszą od siebie kobietą, a siwowłosą artystką, Alexandrą Grant. Keanu Reeves jest niezwykle skromny i empatyczny.

Tom Hanks

Od zawsze uważany za jednego z najmilszych i najbardziej serdecznych aktorów. Wiadomo, że bardzo dobrze traktuje fanów i współpracowników. Uwielbiany za swoje ustabilizowane życie osobiste - od 33 lat ma tę samą żonę, poza którą świata nie widzi. Według sondaży, gdyby ubiegał się o urząd prezydenta USA, miałby szanse na zwycięstwo.

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Universal

podziel się:

Pozostałe wiadomości