Keanu Reeves

  Keanu Reeves

  Keanu Reeves przez lata uważany był za jednego z najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Uwagę widzów przyciągał zarówno doskonałymi rolami, jak i wspaniałą formą. Choć potem media donosiły o tym, że gwiazdor z "Matrixa" się zaniedbał, wydaje się, że to już przeszłość. Artysta pojawił się niedawno na plaży w Malibu i zachwycił fanki.

  Strój z "Matrixa", kurtka Jamesa Bonda, kozaki "Pretty Woman" i wiele innych rekwizytów filmowych trafi wkrótce pod młotek. Fani kina z całego świata będą mogli powalczyć podczas internetowych aukcji o kultowe przedmioty z najbardziej znanych produkcji. Nasza reporterka Anna Senkara odwiedziła sklep Pop Store i sprawdziła, ile trzeba zapłacić, żeby stać się właścicielem tych przedmiotów. Ich ceny przyprawiają o zawrót głowy.

  Czy Keanu Reeves rzeczywiście lubi się bić, czym dla niego jest Bydgoszcz i czym kieruje się przy wyborze roli? Zobaczcie o czym, z popularnym aktorem, rozmawiała Anna Wendzikowska.

  Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej opowiedział o tym, jak przygotowywał się do roli w filmie "47 Roninów". Jak reaguje na komplementy? Dlaczego Keanu Reeves lubi grać sceny walki?

  Co roku prezentowanych jest tu 350 filmów z 60 krajów świata. Do Toronto przyjechali m.in. Julia Roberts, Scarlett Johansson, Reese Witherspoon, Keanu Reeves, Brad Pitt. Była tam też dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Do Polski przywiozła niezapomniane wrażenia.

  Kawiarenkę TVN Cafe zamieniliśmy na mini siłownię. Gościliśmy polskiego trenera, który przyjechał do Dzień Dobry TVN prosto z Los Angeles. Był osobistym trenerem m.in. Keanu Reeves’a i Heidi Klum. Trenował także kilka polskich gwiazd: Alicję Bachledę Curuś, Izę Miko, Weronikę Rosati. Witold Szmańda przygotował także dla Was kilka porad, jak przetrwać jesień i zimę w dobrej kondycji .