Hugh Jackman

  Hugh Jackman

  W filmie "Piotruś. Wyprawa do Nibylandii" aktor gra czarny charakter. Czy Hugh lubi grać dla dzieci? Czy jest coś, czego im zazdrości? I jaka jest tajemnica jego młodości? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Czy Hugh Jackman zawsze jest miły i uprzejmy dla dziennikarzy? I jak Australijczyk odnosi się do krążącej o nim opinii, że jest niesamowitym aktorem? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Po filmie "Kate i Leopold" Hugh Jackmana widziano w roli romantycznego kochanka. Po serii X Men, w której wcielił się w rolę Wolverine'a chętnie obsadzano go w filmach science fiction. Ale aktor uniknął zaszufladkowania. Gra w bardzo różnych projektach. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska spotkała się z nim przy okazji premiery filmu "Chappie", w którym Jackman wciela się w czarny charakter. Co lubi w swoim zawodzie? Czy jego życie rodzinne jest tak samo urozmaicone, jak role, w których gra? O czym rozmawia ze swoimi dziećmi? Jakim lękom stawia czoła każdego dnia?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorem, który opowiedział jej o byciu ojcem, o musicalu "Nędznicy", o reżyserze filmu i o emocjach, jakie generuje zawód aktora.

  W Londynie, z okazji premiery filmu "Giganci ze stali", Anna Wendzikowska spotkała się z Hugh Jackmanem. Jaki jest prywatnie najseksowniejszy mężczyzna świata? Czy jest surowym rodzicem? Dlaczego zwykle gra bez butów?