23. rocznica ślubu Edyty i Łukasza Golców. Jak spędzili ten wyjątkowy czas?

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Mateusz Hładki
Newsy ze świata gwiazd
Newsy ze świata gwiazdDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Edyta i Łukasz Golec świętują 23. rocznicę ślubu. W mediach społecznościowych pokazali wspólne zdjęcia zrobione z tej okazji. O czym jeszcze mówi się w show-biznesie? Najważniejsze wiadomości przygotował dla widzów Dzień Dobry TVN reporter Mateusz Hładki.

Rocznica ślubu u Golców

Dwadzieścia trzy lata to staż małżeński, którym mogą poszczycić się Edyta i Łukasz Golec. Do sieci trafiły zdjęcia ze wspólnego świętowania w urokliwej Łomży.

- Co ciekawe w tej historii, ona na początku, czyli w czasach licealnych nie dawała mu szansy. On podobno miał opinię imprezowicza i bawidamka. (...) Fakty są jednak takie, że wzięli ślub i od 23 lat są w szczęśliwym małżeństwie. Doczekali się trojga dzieci - powiedział Mateusz Hładki.

Newsy ze świata gwiazd

Mateusz Hładki opowiedział w przeglądzie show-biznesu także o rozwodzie Hugh Jackmana. Aktor rozstał się z Deborrą-Lee Furnesse po 27 latach. - Prawdziwym błogosławieństwem było móc dzielić prawie trzy dekady jako mąż i żona w cudownym, kochającym się małżeństwie. Nasz podróż teraz się zmienia i zdecydowaliśmy się rozstać, aby skupić się na naszym indywidualnym rozwoju. Nasza rodzina była i zawsze będzie naszym największym priorytetem - brzmiało oświadczenie pary, które zostało zamieszczone w magazynie "People".

Kolejnym ważnym newsem w świecie showbiznesu jest fakt, że siostra Britney Spears wystąpi w programie "Taniec z gwiazdami". W październiku ma ukazać się biografia jej starszej siostry, która ma do niej sporo pretensji o to, że wybija się na niej i dzięki jej dorobkowi próbuje zrobić karierę.

- Co ciekawe, pieniądze z każdego odcinka przekaże na protestujących scenarzystów i producentów filmowych. Bardzo to szlachetne - podsumował Mateusz Hładki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości