showbiznes

  W szczerym wywiadzie wyznał również, jak do popularności podchodzi teraz, kiedy chciałby swojej żonie Poli zagwarantować jak najwięcej anonimowości i "normalności".

  Vesna Leszczyńska na najnowszych zdjęciach jest nie do poznania.

  Przyjaźń to ponoć więcej niż miłość. W polskim show-biznesie nie brak przykładów cudownych relacji, które trwalsze są niż niejeden związek. Wiedzieliście, że Agata Kulesza i Małgorzata Kożuchowska wynajmowały razem lokum?

  Nick Cannon cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony prasy. Wpływ na to ma jego stosunek do relacji rodzinnych i partnerskich.

  "Myje twarz przynajmniej raz w miesiącu".

  Reakcja rapera jest zaskakująca.

  "O wywiad czasami trzeba się starać nawet latami".

  Film "Teściowie" można oglądać już w kinach. Na premierze produkcji pojawiło się wiele gwiazd i osobistości znanych z pierwszych stron gazet. Sandra Hajduk i zapytała ich o to, jakich mają teściów i czy wyobrażają sobie siebie w tej roli.

  Jeff Bezos, najbogatszy człowiek na świecie, 20 lipca leci w kosmos. Nie byłoby może w tym nic aż tak nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że podróż będzie trwała zaledwie 11 minut. Ile kosztuje taka wyprawa?

  Wiosna to najlepszy czas na metamorfozy. Coś wiedzą o tym polskie i zagraniczne gwiazdy, które postanowiły zmienić swoje dotychczasowe fryzury. Nowe kolory, cięcia i kształty. Kto wypadł najlepiej w rankingu?

  Przez ostatnie miesiące Patricia Kazadi nie była widywana w świecie show-biznesu. Przerwa pozwoliła jej odetchnąć, zastanowić się nad sobą i naładować baterie. Artystka szczerze opowiedziała o problemach, z którymi się zmagała.

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się kogo, na portalach społecznościowych obserwują polskie gwiazdy. Zobaczcie co zdradzili jej: Julia Wieniawa, Mikołaj Roznerski, Ewa Minge, Odeta Moro, Joanna Jabłczyńska, Marta Wierzbicka, Iwona Węgrowska, Michał Szpak i Ida Nowakowska.

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się, o co chodzi w doniesieniach mówiących o konflikcie Mateusza Roznerskiego z producentem spektakli. Jak sytuację skomentował aktor?

  Jaka jest ta zła strona bycia osobą rozpoznawalną? Agnieszka Jastrzębska spytała o to Odetę Moro: " Nie chcę o tym pamiętać, to był trudny moment. Na szczęście czas łagodzi, czas leczy, oby takich sytuacji nie było więcej".

  Nowa miłość, nowy rok, nowe projekty, nowe programy. Agnieszka Jastrzębska "dopadła Joannę Krupę (na lotnisku) i postanowiła ją przesłuchać od razu, na miejscu". Czego się dowiedziała? Zobaczcie!

  O nieeleganckich i niestosownych zachowaniach w showbiznesie, Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Edytą Herbuś. Czy aktorka była świadkiem takich sytuacji, lub czy dotknęło ją to bezpośrednio? Zobaczcie.

  Dla kogo luksusem jest "cisza i wolny czas", "gdy można poczytać książkę i posłuchać płyt", a dla kogo posiadanie pięknych rzeczy tworzonych z luksusowych tkanin przez polskich projektantów? Z Joanną Kurowską, Zbigniewem Zamachowskim, Bożeną Dykiel, Dominiką Ostałowską, Joanną Dark, Dorotą Goldpoint i Beatą Ścibakówną rozmawiała Agnieszka Jastrzębska.

  O związanych z TVN momentach, które zapamiętają na zawsze, Agnieszce Jastrzębskiej opowiedzieli: Omena Mensah, Grzegorz Kajdanowicz, Martyna Wojciechowska, Michał Piróg, Małgorzata Rozenek-Majdan, Marcin Meller, Dorota Wellman, Marcin Tyszka, Magda Gessler, Katarzyna Sokołowska oraz Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska.

  Niektórzy zrzucają buty, tańczą na stołach i nie da się ich ściągnąć z parkietu, a inni wolą spotkać się z przyjaciółmi, w domowym zaciszu i toczyć długie rozmowy. Elżbieta Romanowska, Paweł Małaszyński, Magda Steczkowska, Andrzej Nejman, Odeta Moro i Jacek Cygan zdradzili Agnieszce Jastrzębskiej jak lubią imprezować i czy w ogóle mają wciąż czas i ochotę na karnawałowe szaleństwa!

  Zaczynamy nowy cykl "Loża modowa". Mateusz Hładki wspólnie z Dawidem Wolińskim i Joanną Przetakiewicz ocenili stylizacje, w jakich w minionym tygodniu pokazały się "na ściankach" gwiazdy. Kto zasłużył na "+", a kto zdecydowanie nie trafił w gust naszych jurorów? Dziś "na tapetę" trafiły: Jessica Mercedes, Karolina Gilon, Tamara Arciuch, Barbara Kurdej-Szatan, Monika Zamachowska, Marietta Żukowska, Katarzyna Żak i Sylwia Gliwa.

  Sama o sobie mówi, że jest niepoprawną optymistką. O tym, jakie ma metody na walkę z kiepskim nastrojem, zimową aurą i ogólnym przygnębieniem, Agnieszce Jastrzębskiej, opowiedziała Katarzyna Glinka.

  "Jak się śpieszyć to powoli! To jest nauczka i dla mnie, i dla wszystkich innych". Modelka Karolina Pisarek opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej o wypadku jaki przytrafił się jej w Tokio. Jakie plany ma Karolina na najbliższe miesiące?

  Jaki jest stosunek Joanny Krupy do Kościoła? Czy jest gorliwą katoliczką? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Jak będą wyglądały tegoroczne Walentynki Zosi Ślotały i jak czuje się przyszła mama? Agnieszka Jastrzębska już to wie. Zobaczcie!

  Agnieszka Woźniak-Starak o kolejnej edycji "Azja Express": "Docierają do mnie takie głosy, że Indie, i że wiosną..." O to, czy zgłaszają się już do niej gwiazdy, które chciałyby wystąpić w kolejnej edycji programu i, czy otrzymuje "propozycje korupcyjne", zapytała ją Agnieszka Jastrzębska.

  Na antenę wraca jeden z najbardziej popularnych teleturniejów w historii telewizji - MILIONERZY! Poprowadzi go oczywiście Hubert Urbański. Specjalnie dla naszych widzów spotkała się z nim Agnieszka Jastrzębska. Jak wspomina pracę przy teleturnieju i czego możemy się spodziewać w nowej edycji? Zobaczcie!

  Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się w jakich wigilijnych potrawach specjalizują się jej rozmówcy. Mamy dla Was zabawę. Dopasujcie potrawy do nazwisk ;-) Potrawy: śledzie, pierogi, sandacz z borowikami, gęś pieczona, sernik, makowiec, pierniczki, tarty, karp na dziko, pierogi wileńskie. Rozmówcy Agnieszki to: Paulina Krupińska, Dorota Gardias, Joanna Jabłczyńska, Maja Sablewska, Klaudia Halejcio, Mateusz Gessler.

  O zmianach, które przyniósł jej mijający rok i nadziejach na nadchodzące 12 miesięcy, z Klaudią Halejcio rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. Czy to prawda, że aktorka jest obecnie szczęśliwą singielką? Zobaczcie!

  Udział w "Azja Express" sprawił, że "fanki ścielą się u stóp" Michała Żurawskiego. Agnieszka Jastrzębska postanowiła spytać jego żonę, Romę Gąsiorowską, co sądzi o jego stylu i ... czy nie jest zazdrosna.

  Na pokazie mody Mariusza Przybylskiego Agnieszka Jastrzębska spotkała m.in. Annę Dereszowską z ... narzeczonym. Jak wybranek aktorki odnajduje się na tego typu imprezach i czy na pewno nie wzięli już ślubu?