showbiznes

  showbiznes

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się kogo, na portalach społecznościowych obserwują polskie gwiazdy. Zobaczcie co zdradzili jej: Julia Wieniawa, Mikołaj Roznerski, Ewa Minge, Odeta Moro, Joanna Jabłczyńska, Marta Wierzbicka, Iwona Węgrowska, Michał Szpak i Ida Nowakowska.

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się, o co chodzi w doniesieniach mówiących o konflikcie Mateusza Roznerskiego z producentem spektakli. Jak sytuację skomentował aktor?

  Jaka jest ta zła strona bycia osobą rozpoznawalną? Agnieszka Jastrzębska spytała o to Odetę Moro: " Nie chcę o tym pamiętać, to był trudny moment. Na szczęście czas łagodzi, czas leczy, oby takich sytuacji nie było więcej".

  Nowa miłość, nowy rok, nowe projekty, nowe programy. Agnieszka Jastrzębska "dopadła Joannę Krupę (na lotnisku) i postanowiła ją przesłuchać od razu, na miejscu". Czego się dowiedziała? Zobaczcie!

  O nieeleganckich i niestosownych zachowaniach w showbiznesie, Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Edytą Herbuś. Czy aktorka była świadkiem takich sytuacji, lub czy dotknęło ją to bezpośrednio? Zobaczcie.

  Dla kogo luksusem jest "cisza i wolny czas", "gdy można poczytać książkę i posłuchać płyt", a dla kogo posiadanie pięknych rzeczy tworzonych z luksusowych tkanin przez polskich projektantów? Z Joanną Kurowską, Zbigniewem Zamachowskim, Bożeną Dykiel, Dominiką Ostałowską, Joanną Dark, Dorotą Goldpoint i Beatą Ścibakówną rozmawiała Agnieszka Jastrzębska.

  O związanych z TVN momentach, które zapamiętają na zawsze, Agnieszce Jastrzębskiej opowiedzieli: Omena Mensah, Grzegorz Kajdanowicz, Martyna Wojciechowska, Michał Piróg, Małgorzata Rozenek-Majdan, Marcin Meller, Dorota Wellman, Marcin Tyszka, Magda Gessler, Katarzyna Sokołowska oraz Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska.

  Niektórzy zrzucają buty, tańczą na stołach i nie da się ich ściągnąć z parkietu, a inni wolą spotkać się z przyjaciółmi, w domowym zaciszu i toczyć długie rozmowy. Elżbieta Romanowska, Paweł Małaszyński, Magda Steczkowska, Andrzej Nejman, Odeta Moro i Jacek Cygan zdradzili Agnieszce Jastrzębskiej jak lubią imprezować i czy w ogóle mają wciąż czas i ochotę na karnawałowe szaleństwa!

  Zaczynamy nowy cykl "Loża modowa". Mateusz Hładki wspólnie z Dawidem Wolińskim i Joanną Przetakiewicz ocenili stylizacje, w jakich w minionym tygodniu pokazały się "na ściankach" gwiazdy. Kto zasłużył na "+", a kto zdecydowanie nie trafił w gust naszych jurorów? Dziś "na tapetę" trafiły: Jessica Mercedes, Karolina Gilon, Tamara Arciuch, Barbara Kurdej-Szatan, Monika Zamachowska, Marietta Żukowska, Katarzyna Żak i Sylwia Gliwa.

  Sama o sobie mówi, że jest niepoprawną optymistką. O tym, jakie ma metody na walkę z kiepskim nastrojem, zimową aurą i ogólnym przygnębieniem, Agnieszce Jastrzębskiej, opowiedziała Katarzyna Glinka.

  "Jak się śpieszyć to powoli! To jest nauczka i dla mnie, i dla wszystkich innych". Modelka Karolina Pisarek opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej o wypadku jaki przytrafił się jej w Tokio. Jakie plany ma Karolina na najbliższe miesiące?

  Jak będą wyglądały tegoroczne Walentynki Zosi Ślotały i jak czuje się przyszła mama? Agnieszka Jastrzębska już to wie. Zobaczcie!

  Agnieszka Woźniak-Starak o kolejnej edycji "Azja Express": "Docierają do mnie takie głosy, że Indie, i że wiosną..." O to, czy zgłaszają się już do niej gwiazdy, które chciałyby wystąpić w kolejnej edycji programu i, czy otrzymuje "propozycje korupcyjne", zapytała ją Agnieszka Jastrzębska.

  Na antenę wraca jeden z najbardziej popularnych teleturniejów w historii telewizji - MILIONERZY! Poprowadzi go oczywiście Hubert Urbański. Specjalnie dla naszych widzów spotkała się z nim Agnieszka Jastrzębska. Jak wspomina pracę przy teleturnieju i czego możemy się spodziewać w nowej edycji? Zobaczcie!

  Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się w jakich wigilijnych potrawach specjalizują się jej rozmówcy. Mamy dla Was zabawę. Dopasujcie potrawy do nazwisk ;-) Potrawy: śledzie, pierogi, sandacz z borowikami, gęś pieczona, sernik, makowiec, pierniczki, tarty, karp na dziko, pierogi wileńskie. Rozmówcy Agnieszki to: Paulina Krupińska, Dorota Gardias, Joanna Jabłczyńska, Maja Sablewska, Klaudia Halejcio, Mateusz Gessler.

  O zmianach, które przyniósł jej mijający rok i nadziejach na nadchodzące 12 miesięcy, z Klaudią Halejcio rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. Czy to prawda, że aktorka jest obecnie szczęśliwą singielką? Zobaczcie!

  Do świąt Bożego Narodzenia został już tylko miesiąc, dlatego Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać gwiazdy o to, jak się do nich przygotowują. Zobaczcie, kto ma już kupione wszystkie prezenty, kto podchodzi do świąt na luzie, a kto wyjeżdża w tropiki.

  Informacje dotyczące problemów ludzi znanych cieszą się ogromną popularnością. Ostatnio wszyscy mogliśmy usłyszeć o problemach Ryszarda Rynkowskiego, wcześniej cała Polska pasjonowała się wydarzeniami z udziałem Daniela Olbrychskiego, Borysa Szyca czy Dariusza Krupy. Na pytanie, dlaczego te informacją są tak bardzo pożądane odpowiedzieli chińscy naukowcy, którzy ustalili, że osoby zapoznające się z treściami dotyczącymi problemów gwiazd odczuwają bardzo dużą satysfakcję porównywalną z wygraną na loterii. O komentarz do tych badań poprosiliśmy Tatianę Mindewicz-Puacz i Katarzynę Montgomery.

  Od śmierci Ani Przybylskiej minął rok. Po długich namowach dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się porozmawiać z agentką i przyjaciółką Ani - Małgorzatą Rudowską. W jakich okolicznościach Ania i Małgosia poznały się? Jaką przyjaciółką była Ania? Czy było coś, co ją irytowało w showbiznesie? Lubiła siebie oglądać w filmach? Jak chciała być zapamiętana? Małgosia opowiedziała nam kilka anegdot z życia Ani.

  O nowej płycie, o życiu na walizkach, o śpiewaniu z synem i ... duecie z Karelem Gottem opowiedziała nam Halina Mlynkova. Jak udaje się jej być skromnym człowiekiem w świecie showbiznesu i czy rzeczywiście jej życie z mężem jest teraz podporządkowane pracy? Leszek Wronka: "Rozmawiamy o pracy przy śniadaniu, przy obiedzie, w łóżku..."

  Dzień Dobry TVN zawsze zaskakuje. We wtorek: Fiolka Najdenowicz rzuciła polski show-biznes po to, by podróżować po świecie. Zarabia sprzątając mieszkania i jest szczęśliwa. Co ją skłoniło do takiego wyboru? Jesteśmy też zawsze blisko naszych widzów: polskie Angeliny Jolie - porozmawiamy z kobietami, które usunęły atrybuty kobiecości, by uchronić się przed rakiem. A także kobiety, które chcą być doskonałymi mamami. Jak postępować z dzieckiem, które nie wyobraża sobie życia bez słodyczy? Bądźcie z nami jutro o 8.00!

  Czy modelki są bardziej narażone na pokusy show-biznesu niż kobiety pracujące w innych zawodach? W kolejnym odcinku "Rozmów w Toku" Ewa Drzyzga porozmawia z fotomodelkami i ich zazdrosnymi partnerami.

  Joanna Brodzik jest bohaterką nowego serialu TVN "Nie rób scen". Zanim to wyszło na jaw, wiele mediów donosiło, że aktorka ma zbyt duże wymagania finansowe, których producenci nie są w stanie sprostać i dlatego na pewno nie dostanie tej roli. Czy doszły do niej te informacje? Jak to jest, kiedy ma się dwóch synów, a gra się w serialu mamę dziewczynki? Czy warto pchać dzieci do showbiznesu? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.