George Clooney

  "Nikt nie stoi ponad prawem".

  Z nimi twórcy uwielbiają pracować.

  “No cóż, jeśli ma mi to spędzać sen z powiek, to nie warto”

  Nadeszły chłodniejsze miesiące i zimowa aura, jednak niektórzy wcale się z tego powodu nie cieszą i marzą o złotych plażach oraz upalnych kurortach. Co zrobić w tej sytuacji? Otóż oczekiwanie na cieplejszy okres mogą umilić filmy, których akcja rozgrywa się w słonecznych miejscach. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o nich Anna Wendzikowska.

  O czym opowiada "The Tender bar"?

  Zagraniczne media obiegła informacja, że George Clooney wkrótce po raz kolejny zostanie ojcem. Jego żona Amal miała pokazać się publicznie z zaokrąglonym brzuszkiem. Czy to prawda i niebawem znów zostaną rodzicami?

  6 maja najsłynniejszy hollywoodzki amant skończył 60 lat. Z tej okazji Ania Wendzikowska przedstawiła w Dzień Dobry TVN autorski ranking filmów, w których zagrał George Clooney. "Operacja Argo", "Bracie, gdzie jesteś?" – w jakich jeszcze produkcjach możemy podziwiać aktora?

  Uwielbiany przez kobiety aktor przez lata był bożyszczem kobiet na całym świecie. O jego romansach - prawdziwych i tych będących wymysłami kolorowej prasy - można byłoby nakręcić serial. Dziś stateczny maż i ojciec. Wciąż tak samo intrygujący. O tym, kim chciał zostać, zanim stał się sławnym aktorem, dowiesz się w Dzień Dobry TVN.

  George i Amal Clooney poznali się w 2013 r. Od tamtej pory udało im się stworzyć zgrany, oparty na wzajemnym zaufaniu związek. Para doczekała się dwójki dzieci - bliźniaków. Wszyscy spędzają czas pandemii w domowym zaciszu. Względny spokój zagwarantował jeden zakaz, który Amal dała George'owi. Czego aktorowi nie wolno?

  George i Amal są małżeństwem od przeszło sześciu lat, a owocami ich miłości są trzyletnie bliźniaki: Alexandra i Ella. Niedawno amerykańskie media sugerowały, że związek pary przechodzi kryzys. Jaka jest prawda?

  Mimo upływu lat George Clooney nadal uważany jest za bożyszcze kobiet. Okazuje się jednak, że u 59-latka pojawiły się już poważne problemy zdrowotne. Aktor w ostatnim czasie sporo schudł i trafił do szpitala, gdzie usłyszał poważną diagnozę.

  Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie - głosi znane przysłowie. Okazuje się, że także w bogactwie, co udowodnił George Clooney. Aktor ujawnił historię kryjącą się za niezapomnianą niespodzianką, jaką sprawił swoim najbliższym. Każdej z 14-u osób niespodziewanie sprezentował milion dolarów. Chciał w ten sposób podziękować za to, co dla niego zrobili, zanim stał się hollywoodzką gwiazdą.

  George i Amal zostali Clooney rodzicami! Poza tym, że para oczekuje bliźniąt, o ciąży nie wiedzieliśmy do tej pory nic. Jakiej płci są dzieci? Jak będą mieć imiona? I jak czuje się świeżo upieczony tata? O tym w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W tym tygodniu internet żył między innymi bliźniaczą ciążą żony George'a Clooney'a - Amal. Czym jeszcze? O tym w Dzień Dobry TVN dziennikarka Barbara Pasek.

  Na ekrany kin wszedł film w reżyserii braci Coen "Ave, Cezar". W filmie George Clooney oraz Channing Tatum wcielają się w gwiazdy kina lat 50. Co więcej, zostają uwikłani w intrygę z komunistami w tle. Kino od tamtego czasu przeszło prawdziwą ewolucję. Czy aktorzy chcieliby grać w tamtych czasach? Jakie tajemnice skrywa obecnie Hollywood? I jak przygotowują się do swoich ról? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: boski Clooney jakiego jeszcze nie widzieliście. Oprócz tego: w świątyni klocków i to co duzi chłopcy lubią najbardziej. W programie także: poczwórna uroda i talent - prawie takie same, a jednak całkiem inne - siostry Chapko. Zaczynamy o 8.30.

  Hollywood przyjęło ze zdziwieniem informację, że George Clooney - wieczny kawaler, podejrzewany przez wielu o homoseksualizm - postanowił się ożenić. Na żonę wybrał sobie zamożną, atrakcyjną i inteligentną prawniczkę Amal Alamuddin. Podejrzewa się, że za ślubem kryje się chytry plan aktora. Jaki? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Jest świetnym aktorem, reżyserem, mówi się, że w przyszłości może zostać Prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nawet żona Marcina Prokopa, która zazwyczaj jest odporna na uroki innych mężczyzn, jemu nie potrafi się oprzeć. O kogo chodzi? O George'a Clooneya. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z nim w Londynie przed premierą filmu "Kraina jutra". Czy jest marzycielem? Dlaczego unika rozmów z dziennikarzami? Czy wie coś na temat Polski?

  Jak lata muszka Jana Wróbla? Czy George Clooney wystartuje w wyborach prezydenckich i kto by na niego zagłosował? Czy Miloš Zeman "rzucił szablą" i, czy w związku z tym rzuci picie? Zapraszamy na przegląd prasy Doroty Wellman i Jana Wróbla :)

  George Clooney w XVI-wiecznym pałacu powiedział sakramentalne „tak” Amal Alamuddin. Amal ma 36-lat i pochodzi z Libanu. Jest prawniczką. Aktor i jego goście byli zakwaterowani w hotelu Cipriani, a ślub wzięli w 7-gwiazdkowym hotelu Aman Canal Grande. Dziś wezmą ślub cywilny, także w Wenecji. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska poznała szczegóły ich ślubu.

  Czy zatwardziałemu kawalerowi Georgowi Clooneyowi urodzi się wkrótce dziecko? Ile pieniędzy wzięli za ślubną sesję zdjęciową Angelina Jolie i Brat Pitt? Czym jeszcze żyje brytyjska prasa plotkarska? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska.

  Które gwiazdy ukrywają swoją homoseksualną orientację? Dziennikarka Anna Wendzikowska zdradza w Dzień Dobry TVN sekrety gwiazd Hollywood. Co skrywa John Travolta, Tom Criuse, Taylor Lautner i George Clooney?