Tom Hanks

  Tom Hanks

  Tom Hanks słynie z poczucia humoru. Nikogo więc nie powinno dziwić, że na Instagramie umieszcza zabawne zdjęcia, podpisując je równie śmiesznymi komentarzami. Wiele z fotografii przedstawia znalezione części cudzej garderoby.

  Fiat 126p, który jest prezentem dla Toma Hanksa, leci dzisiaj do Stanów Zjednoczonych, a razem z nim - pomysłodawczyni akcji Monika Jaskólska i fundator Rafał Sonik. Czy aktor wie, jak wygląda jego wymarzony maluch? Czym Biały może go zachwycić? Jaka jest historia tego auta? Monikę, Rafała i oczywiście Białego żegnał w naszym imieniu reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  Cała akcja zaczęła się w listopadzie 2016 roku, kiedy Tom Hanks zrobił sobie zdjęcie z Fiatem 126p stojącym na ulicy. Wtedy Bielsko-Biała postanowiła przystąpić do działania. Monika Jaskólska zaczęła zbierać pieniądze na kupno, remonty i wysyłkę Malucha dla Toma Hanksa. Kto w końcu zapłacił za samochód? Na co przeznaczone zostały zebrane pieniądze? Kiedy samochód dotrze do Los Angeles? I jakie to uczucie stanąć oko w oko z Tomem Hanksem? Z Moniką Jaskólską w Bielsko-Białej spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Pani Monika Jaskólska zainicjowała akcję przekazania Tomowi Hanksowi popularnego "malucha" czyli Fiata 126p, który już 9 lipca trafi do aktora. Z okazji jej urodzin aktor postanowił złożyć jej życzenia, korzystając z pomocy Janusza Kamińskiego. Zobaczcie jak Tom Hanks śpiewa "Sto lat!". :D

  Pamiętajcie akcję Bielska-Białej? Praca nad maluchem dla Toma Hanksa idzie pełna parą. Podobno sam aktor jest bardzo podekscytowany i nie może się doczekać, by wsiąść do polskiej perełki rodem z PRL-u. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki był w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie Fiat 126p przejdzie tuning? Czy wiadomo już, jakiego będzie koloru i jaki dostanie silnik?

  Znany amerykański aktor Tom Hanks zobaczył Fiata 126p w Budapeszcie, gdzie kręcono film "Inferno", i... zakochał się w nim. Dlatego Monika Jaskólska z Bielska-Białej zainicjowała akcję zbiórki pieniędzy na zakup samochodu, który ma zostać podarowany Tomowi Hanksowi. Mateusz Hładki wybrał się w tej sprawie do Bielska-Białej...

  Felicity Jones partneruje Tomowi Hanksowi w filmie Inferno. Jak filmowy partner wpływa na jej grę i energię? Czy aktorstwo jest według niej ciężkim zajęciem? Czego nie lubi w tym zawodzie? Co dały jej nagrody? Z aktorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Po Kodzie Leonarda da Vinci oraz Aniołach i Demonach Tom Hanks i Ron Howard znowu połączyli siły - tym razem stworzyli Inferno. Z aktorem i reżyserem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Czym dla nich jest piekło? Czy wierzą w karmę? Jak wyglądała ich współpraca? Co sprawia, że nie mogą zasnąć?

  Tom Hanks zagrał w Inferno – amerykańskim dramacie kryminalnym wyreżyserowanym przez Rona Howarda. Z aktorem i reżyserem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Całą rozmowę zobaczycie w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Tom Hanks - jeden z najbardziej zapracowanych aktorów świata o nudzie. Oprócz tego Iza Miko o adopcji z serca. Sophie Ellis-Bextor o wielkiej karierze i dużej rodzinie, a Szymon Chodyniecki na czacie - jak zrobić karierę, w której jedynymi pomocnikami są talent i ciężka praca. Startujemy o 8.30! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  Aktorzy dla dobrej roli są gotowi na spore wyrzeczenia. Utrata lub przybranie na wadze już nikogo nie szokuje. Co poniektórzy aktorzy idą o krok dalej i np. Robert De Niro do roli kazał sobie spiłować zęby. Z czego wynikają tego typu poświęcenia? Czy będąc "w roli" zdrowie jest dla aktorów mniej ważne? Zapytaliśmy o to obecną w studiu Dzień Dobry TVN Annę Wendzikowską.

  Andrzej Sołtysik poleca filmy, które warto obejrzeć w ten weekend w kinie. Wśród nich wyróżnia obraz nakręcony przez Stevena Spielberga zatytułowany "Most szpiegów". A co ciekawego będzie można zobaczyć na kanale TVN Fabuła? Marcin Prokop również poleca film, który warto obejrzeć...

  O prawa do powieści "Mary Poppins" Walt Disney zabiegał 20 lat! O tym, jak udało mu się w końcu skłonić Pamelę L. Travers do zgody na ekranizację jej dzieła, opowiadają w filmie "Ratując pana Banksa" Tom Hanks i Emma Thompson.

  Richard Phillips to kapitan MV Maersk Alabama, w którego, w filmie "Kapitan Phillips", wcielił się Tom Hanks. Kiedy MV Maersk Alabama przepływał koło wybrzeży Somalii, piraci wdarli się na pokład. Kapitan, by ratować załogę, oddał się w ręce porywaczy. Potem napisał o tych wydarzeniach książkę "Kapitan. Na służbie", która stała się bestsellerem. Z kapitanem Richardem Phillipsem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  On przygodę z aktorstwem zaczął w wieku 12 lat, ona w wieku 13. Halle Berry i Tom Hanks opowiedzieli dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Marcinowi Sawickiemu o polskich koneksjach, o Januszu Kamińskim, o tym, czym są dla nich poszczególne role, oraz o inspirujących scenariuszach.