Syn Toma Hanksa oskarżony o przemoc domową i rasizm. Była partnerka złożyła pozew do sądu

Co słychać w show-biznesie?
Chet Hanks ma poważne problemy z prawem. Syn znanego aktora został oskarżony przez swoją byłą partnerkę o przemoc domową i rasizm. W sieci pojawiło się także nagranie, gdzie leje się krew.

Syn Toma Hanksa oskarżony przez partnerkę

Chet Hanks od kilku lat regularnie przypomina o swoim istnieniu. W 2015 roku syn hollywoodzkiego aktora zdemolował hotelowy pokój w Londynie. Wtedy to na światło dzienne wyszły informacje o jego uzależnieniu od narkotyków. W styczniu 2021 r. sąd zakazał Chetowi kontaktów z jego byłą partnerką Kianą Parker. Kobieta oskarżyła go o przemoc domową i rasizm. Poszkodowana domaga się odszkodowania pieniężnego w kwocie miliona dolarów.

W pozwie, który wpłynął do sądu, pojawiły się opisy zdarzeń, do których doszło 18 października 2020 r. w Windsor Court Hotel w Nowym Orleanie. Jak się okazuje, Chet Hanks próbował siłą zatrzymać Parker przed opuszczeniem hotelowego pokoju. Kobieta zeznała także, że w listopadzie usłyszała od partnera, że jest "Dz***ą z czarnego getta", a Hanks groził jej nożem. Świadkami całego zdarzenia były jej 9-letnie bliźniaki.

Teraz te problemy są dużo większego kalibru. Jego była partnerka oskarża go o przemoc fizyczną i psychiczną, o rasizm. Zarzuty są dość poważne. Pojawiło się w sieci także nagranie, gdzie leje się krew

– mówiła Sandra Hajduk.

Chet Hanks zaprzecza

Chet Hanks zaprzeczył wszelkim oskarżeniom. Jego reprezentantem w sądzie jest znany prawnik Marty Singer. Specjalista poinformował media, że pozew złożony w sądzie przez partnerkę klienta jest odpowiedzią na wcześniejszy pozew Hanksa. Na początku marca oskarżył on swoją byłą partnerkę o kradzież.

- Na razie pozew został złożony w sądzie. Kiana opublikowała post, w którym pisze, że będzie się domagała sprawiedliwości, chociaż wie, że to jest trudne, bo syn Toma Hanksa ma dostęp do świetnych prawników. To jest kolejny przypadek, kiedy dziecko znanych rodziców ma problemy - powiedziała Sandra.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Tom Hanks i Rita Wilson otrzymali greckie obywatelstwo. "Grecja to raj"

Tom Hanks świętuje 64. urodziny. Przypominamy najlepsze filmy ulubieńca publiczności

Tom Hanks pokonał koronawirusa. Teraz pomaga w wynalezieniu szczepionki

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości