oskarżenia

  Światło dzienne ujrzał zwiastun serialu dokumentalnego Discovery+ "House of Hammer", który obnaży haniebne czyny, których miał dopuścić się Armie Hammer. Amerykański aktor został oskarżony o przemoc seksualną i kanibalizm, a to dopiero wierzchołek góry lodowej. Czego możemy spodziewać się po produkcji? Kiedy premiera?

  Ricky Martin nie ma najlepszej passy w ostatnim czasie. Niedawno wokalista został oskarżony o niepłacenie prowizji swojej managerce. Teraz pojawiły się kolejne zarzuty, tym razem dotyczące przemocy domowej.

  "Oliwia zrobiła z dziecka kartę przetargową w postępowaniu rozwodowym".

  Stanowy Sąd Najwyższy w Pensylwanii odmówił ponownego rozpatrzenia wyroku z czerwca 2021 roku. Podtrzymując tym samym na mocy decyzję, dzięki której Bill Cosby po dwóch latach więzienia odzyskał wolność.

  "Muszę to z siebie wyrzucić, bo inaczej tego nie zamknę".

  Zespół Varius Manx wydał oświadczenie i zapowiada podjęcie kroków prawnych w sprawie zarzutów o molestowanie.

  "Starają się wyciągać przeciwko mnie jakieś brudy".

  Była partnerka Marilyna Mansona, Evan Rachel Wood oskarżyła go o znęcanie się nad nią. W nowym dokumencie "Phoenix Rising" aktorka przyznała, że do gwałtu doszło na planie teledysku do piosenki muzyka.

  W maju 2018 roku Ed Sheeran został oskarżony o plagiat. Batalia prawna o przebój "Shape of You" trwa do dziś. Brytyjski wokalista został zobligowany do ujawnienia szczegółowych informacji o tym, kogo obserwuje w sieci. Decyzją Sądu Najwyższego, musi też udostępnić wszystkie notatki i nagrania związane z piosenką, w tym także materiały znajdujące się na prywatnych urządzeniach multimedialnych.

  "Poczułam chłód nieznajomych dłoni"

  W nowojorskim sądzie rozpoczął się proces R. Kelly'ego. Twórca hitu "I believe I can fly" jest oskarżony m.in. o wykorzystywanie seksualne. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

  Książę Andrzej znowu może mieć kłopoty. Do amerykańskiego sądu trafił pozew, którego autorką jest Virginia Giuffre. Kobieta zarzuca synowi królowej Elżbiety II, że wykorzystał ją seksualnie, gdy miała zaledwie 17 lat.

  Marek M., działający w Internecie pod pseudonimem Kruszwil, może stanąć przed sądem za pobicie. Youtuber został oskarżony o uderzenie starszego mężczyzny pięścią w twarz, co według rodziny mogło się przyczynić do śmierci 66-latka kilka miesięcy później. Do zdarzenia miało dojść w styczniu 2020 r.

  Chet Hanks ma poważne problemy z prawem. Syn znanego aktora został oskarżony przez swoją byłą partnerkę o przemoc domową i rasizm. W sieci pojawiło się także nagranie, gdzie leje się krew.

  O tym, że Antoś, jeden z jej synów nie żyje, Aleksandra Wojciechowska dowiedziała się podczas prywatnego badania USG. Tego refundowanego przez NFZ nie mogła się doprosić. Drugi synek, Jaś, urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym i nigdy nie będzie samodzielny. Po sześciu latach śledztwa lekarki, które miały dbać o prawidłowy rozwój bliźniaczej ciąży, usłyszały zarzuty. Grozi im do trzech lat więzienia.

  Nadużycia w szkołach filmowych przez wiele lat były tematem tabu. Aż do teraz. Anna Paliga, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi, podzieliła się w mediach społecznościowych swoimi traumatycznymi doświadczeniami.

  Woody Allen odpiera zarzuty swojej przybranej córki o molestowanie. Dylan Farrow po raz kolejny odpowiedziała mediom o tym, jak to Allen miał ją molestować, kiedy była jeszcze 7-letnią dziewczynką. Reżyser konsekwentnie nie przyznaje się do winy. Teraz zabrał w tej sprawie głos.

  Francuski aktor Gérard Depardieu został oskarżony o gwałt i napaść seksualną. Francuski aktor miał popełnić niedozwolone czyny w 2018 r., a jego ofiarą ma być 22-letnia kobieta. Artysta zaprzecza oskarżeniom.

  Marilyn Manson to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w świecie muzyki. Wygląda na to, że teraz na jego wizerunku pojawi się kolejna rysa. Była partnerka wokalisty, aktorka Evan Rachel Wood oskarżyła go o znęcanie się nad nią. "Wyprał mi mózg i zostałam zmanipulowana do bycia posłuszną" – pisze w swoim oświadczeniu.

  Dita Von Teese wydała oświadczenie w sprawie zarzutów pod adresem Marilyna Mansona, jakie na początku tygodnia padły ze strony jego byłej panterki, Evan Rachel Wood. Jest to o tyle waży głos, że gwiazda światowej burleski jest ex żoną kontrowersyjnego muzyka.

  Emily Ratajkowski twierdzi, że została wykorzystana seksualnie przez fotografa Jonathana Ledera. Do molestowania miało dojść po nagiej sesji zdjęciowej z 2012 roku. Wstrząsające szczegóły modelka ujawniła w artykule, który napisała dla "New York Magazine". Fotograf zaprzecza tym zarzutom.

  Justin Bieber domaga się gigantycznego odszkodowania od kobiet, które oskarżyły go na Twitterze o molestowanie seksualne. Kanadyjski wokalista postanowił wyjaśnić sprawę na drodze sądowej.

  Kai Schoenhals przerywa milczenie! W Dzień Dobry TVN, po raz pierwszy publicznie, wypowiada się na temat swojego związku i rozwodu z aktorką Katarzyną Figurą. Przypomnijmy, że aktorka oskarżyła swojego męża m.in.: o przemoc i znęcanie się nad nią i dziećmi. Czy wojna, która trwa między małżonkami od kilku lat, wreszcie się zakończy? Czy Kai Schoenhals kiedykolwiek bił żonę i podniósł rękę na swoje dzieci? Czy zamierza wywieźć swoje córki do USA? Dlaczego Katarzyna Figura uniemożliwia mu spotkania z córkami, na które zgodził się sąd? Co skłoniło Katarzynę Figurę do składania, zdaniem Kaia Schoenhalsa, fałszywych oskarżeń?