Gwiazdy

Wspaniały gest Toma Hanksa. Aktor sprawił niespodziankę 8-latkowi prześladowanemu za swoje imię. Jak nazywa się chłopiec? 

Tom Hanks

x-news

Gwiazdy

Wspaniały gest Toma Hanksa. Aktor sprawił niespodziankę 8-latkowi prześladowanemu za swoje imię. Jak nazywa się chłopiec? 

Tom Hanks

x-news

Tom Hanks odpowiedział na list 8-latka, który jest prześladowany przez rówieśników ze względu na swoje imię. Aktor postanowił sprawić chłopcu prezent, który miał związek z przebytym przez niego zakażeniem COVID-19. 

Tom Hanks i list od 8-latka

Pandemia koronawirusa odbija się na wszystkich, także na dzieciach. Pewien 8-letni chłopiec  znalazł się ostatnio w trudnej sytuacji ze względu na swoje imię - Corona. Jest ono od kilku miesięcy naznaczone złą sławą. 

Swoją historią malec chciał się podzielić z Tomem Hanksem, ponieważ jest ogromnym fanem roli aktora w filmach z serii "Toy Story". W liście chłopiec zapytał także o samopoczucie Toma i jego żony, Rity.

Tom Hanks szybko mu odpowiedział. 

Drogi przyjacielu Corona, dzięki twojemu listowi poczuliśmy się z żoną wspaniale! Dziękuję, że jesteś takim dobrym przyjacielem - to właśnie przyjaciele sprawiają, że czujemy się lepiej, kiedy jesteśmy w dołku. Jesteś jedyną osobą o imieniu Corona, jaką kiedykolwiek poznałem. Corona - jak pierścień wokół słońca

- napisał amerykański gwiazdor. 

Tom Hanks i jego niezwykły gest

Wraz z listem od aktora 8-latek otrzymał maszynę do pisania marki - jakżeby inaczej  Corona. Tom Hanks korzystał z niej w trakcie kwarantanny w Australii.

Pomyślałem, że ta maszyna ci się spodoba. Zapytaj kogoś dorosłego, jak to działa. I użyj, żeby odpisać mi na list 

- podkreślił dwukrotny laureat Oscara.

Zobacz też:

Źródło: x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
64
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0