Gwiazdy

Rodzinna kwarantanna Borysa Szyca. "To już miesiąc tacierzyńskiego"

"Co nowego w świecie gwiazd?"

Gwiazdy

Rodzinna kwarantanna Borysa Szyca. "To już miesiąc tacierzyńskiego"

"Co nowego w świecie gwiazd?"

Od miesiąca, Borys Szyc i Justyna Nagłowska są rodzicami małego Henia. Aktor nie kryje radości z czasu spędzanego z synkiem, a pięknymi zdjęciami chwali się na Instagramie.

Miesiąc "tacierzyńskiego" Borysa Szyca

Borys Szyc i Justyna Nagłowska pod koniec marca zostali rodzicami. Wówczas na świat przyszedł ich synek - Henryk. Imię odziedziczył po swoim pradziadku. 

Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się, by go nie zjeść

- pisał wtedy aktor. 

Para gościła także w programie Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedzieli o trudach i radościach związanych z opieką nad małym synkiem. Borys Szyc przyznał, że Henio skupia dużo uwagi na sobie. Co dwie, trzy godziny woła o jedzenie i powoli poznaje świat.

To jest śmieszne, ale przez pierwsze dwa tygodnie śmialiśmy się, że on cały czas jak otwiera oczy, jest w szoku, że jest na zewnątrz

- powiedział podczas wywiadu. 

Syn Borysa Szyca skończył miesiąc 

Teraz, chłopczyk skończył już równy miesiąc. Z tej okazji aktor umieścił jego zdjęcia na swoim Instagramowym profilu. Widać, że jest zakochany w małym Heniu. Znajomi z show-biznesu też nie kryją zachwytu.

Śliczny!!!

- napisał Sławek Uniatowski.

Cudo!

- dodała Kasia Dąbrowska.

Jaki podobny!!!

- napisała Aleksandra Popławska.

"Urlop macierzyński kontra tacierzyński"

Justyna Nagłowska szybko odpowiedziała swojemu mężowi. Wstawiła zdjęcie, na którym widać, że macierzyństwo czasami potrafi zmęczyć. 

A tak na serio to najważniejsze w tym wszystkim jest to, żeby stworzyć zgrany team i sobie pomagać. Bo kiedy dzidziuś śpi na tacie, to mama może ogarnąć więcej i odwrotnie, kiedy dzidziuś śpi na mamie, to tata może np. zrobić obiad ??? A do tego kiedy oboje macie poczucie humoru, to jesteście uratowani 

- napisała.


Zobacz też:

Zdrowie TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
70
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0