Gwiazdy

Ozłocona Magda Gessler: "Fani mnie widzą w sposób wyjątkowy"

Gwiazdy

Ozłocona Magda Gessler: "Fani mnie widzą w sposób wyjątkowy"

W dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry TVN, a konkretnie w sekcji dotyczącej newsów ze świata show-biznesu, nie sposób było nie wspomnieć o zdjęciu, które Magda Gessler umieściła ostatnio na Instagramie. "Pozłocono mnie" - skomentowała pracę nadesłaną przez fana prowadząca "Kuchennych rewolucji". 

Magda Gessler w złocie

Magda Gessler to prawdziwa gwiazda małego ekranu. Jej program „Kuchenne rewolucje” emitowany od 2010 roku nie traci na popularności mimo upływu lat. Wszystko za sprawą charyzmatycznej prowadzącej, która potrafi równie mocno zganić swoich uczestników, co ich pochwalić. Magda Gessler uwielbiana jest zresztą również przez widzów „MasterChefa”, gdzie pełni rolę jurorki. Fani okazują swoją sympatię na różne sposoby – przede wszystkim masowo komentując posty Gessler w mediach społecznościowych.

Ostatnio Magda podzieliła się jeszcze bardziej wyjątkowym od komentarza dowodem uznania, i umieściła na Instagramie pracę jednej fanki - Dominiki Dolaty, która opublikowała ilustrację na swojej stronie na Facebooku. Grafika przedstawia restauratorką całą w złocie. 

Fani mnie widzą... w sposób wyjątkowy... pozłocono mnie... dziękuję #mg

- napisała Magda Gessler pod zdjęciem.

Reakcje były natychmiastowe - pojawiło się blisko 450 komentarzy. Fani nie kryli zachwytu:

Pięknie pani Madziu! Jak pani to robi, że pani taka dojrzała, a taka ładna. Besoski przesyłam od siebie i rodziny

- napisał jeden z nich.

Pani Magda jest złotem i bez pozłacania

- dodał ktoś inny.

Piękna Pani Madzia! Bez Pani ten świat byłby szary

- skwitował jeden z komentujących.

Co ciekawe, graficzka i fanka Magdy Gessler dodała na swoim obrazku kilka elementów, które nie odpowiadają rzeczywistości. Na palcu jurorki „MasterChefa” pojawił się tatuaż: „besos”. To zresztą nie jest jedyny malunek na skórze, którym twórczyni przyozdobiła Gessler. Na przedramieniu umieściła też czarną pandę.

Wydziarana Pani Magda. Jakoś mi to nie pasuje do Pani eleganckiego stylu

- zareagowali natychmiast komentujący.

Pojawiły się jednak także słowa zachwytu nad dorysowanymi tatuażami Magdy Gessler. 

Magda Gessler podczas pandemii

Prace fanów na pewno umilają Magdzie Gessler izolację. Szczególnie, że restauratorka spędza ten czas jak większość z nas, w odosobnieniu. W domu towarzyszy jej jedynie ukochany pies. Magda wyznała na Instagramie również, że bardzo tęskni za swoją córką, Larą, która mieszka obecnie w domu na Mazurach. Mamy więc nadzieję, że stęsknionej mamie i córce uda się jak najszybciej spotkać i "przytulić". Tego bowiem życzyłaby sobie Magda Gessler. 

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
91
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0