Gwiazdy

"Wielkie gotowanie" – #zostańwdomu i gotuj z gwiazdami! Wśród nich: Magda Gessler i Anna Starmach

Wielkie Gotowanie | Zapowiedź

Gwiazdy

"Wielkie gotowanie" – #zostańwdomu i gotuj z gwiazdami! Wśród nich: Magda Gessler i Anna Starmach

Wielkie Gotowanie | Zapowiedź

Już w sobotę, 25 kwietnia zaczniemy "Wielkie gotowanie"! Do wspólnego spędzenia sobotniego popołudnia zapraszają Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran, Mateusz Gessler, Dorota Wellman i Ewa Drzyzga. Zaproszenie do kulinarnej przygody przyjęły także Joanna Krupa, Małgorzata Socha oraz Agata Młynarska. Bądźcie z nami i przygotujcie się na niezapomniane doznania kulinarne!

Podczas dwugodzinnego show pokażemy, że gotowanie to przede wszystkim świetna forma rozrywki. To jednak nie wszystko, kulinarne wyzwania mogą być także idealnym antidotum i swoistą terapią, która pomaga nam w tych trudnych czasach. Zaraz po sobotnim Dzień Dobry TVN, o godz. 11:30 cała Polska zacznie gotować!

Gotowanie gwiazd

Wspólną zabawę rozpoczniemy ze studia w Krakowie, gdzie Michel Moran zdradzi kulinarne tajniki swoich potraw. Wspierać go będzie ekspertka od tematów zdrowotnych, Ewa Drzyzga!

Równolegle autorskie dania przygotowywać będą Mateusz Gessler i Dorota Wellman. W trakcie "Wielkiego gotowania" połączymy się także z królową polskiej gastronomii Magdą Gessler i mistrzynią wypieków Anią Starmach! Jakie niespodzianki przygotują dla widzów prosto ze swoich kuchni?

Na widzów „Wielkiego gotowania” czekają także liczne atrakcje w postaci gości specjalnych! Zaproszenie do kulinarnej przygody przyjęły między innymi Joanna Krupa, Małgorzata Socha oraz Agata Młynarska.

Można się dołączyć

To nie wszystko! Każdy może przyłączyć się do gwiazd TVN i pochwalić się kulinarnymi zdolnościami! Gotujcie wspólnie z nami i pokażcie nam swoje popisowe dania! Może będzie to wytrawne tiramisu, tarta z owocami, a może tradycyjny obiad ze schabowym w roli głównej? Nie ma ograniczeń!

Aby zgłosić się do akcji, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.tvn.pl/wielkiegotowanie. Żeby wziąć udział w wydarzeniu na żywo, będziesz potrzebować komputera lub smartfona z dostępem do stałego łącza internetowego oraz aplikacji Zoom.

Do zobaczenia w naszej niezwykłej kuchni! Zapraszamy na "Wielkie gotowanie" już 25 kwietnia o godz. 11:30 w TVN!

>>> Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
55
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0