Gwiazdy

Magda Gessler o Larze i Tadeuszu: „Dzieciaki wyrosły mi same, bo matka była wariatką i szalała po świecie”

Gwiazdy

Magda Gessler o Larze i Tadeuszu: „Dzieciaki wyrosły mi same, bo matka była wariatką i szalała po świecie”

Magda Gessler świętowała ostatnio 10-lecie „Kuchennych rewolucji”. Na uroczystym przyjęciu restauratorka pojawiła się w towarzystwie swojego partnera oraz córki Lary i syna Tadeusza. Z okazji jubileuszu dzieci przygotowały Magdzie niespodziankę. Zobaczcie jaką!

Niespodzianka od dzieci

Lara Gessler i Tadeusz Muller z okazji 10-lecia „Kuchennych rewolucji” przygotowały swojej mamie wyjątkowy prezent. Był to kolaż ze starych zdjęć. Fotografie przedstawiają Larę i Tadeusza, kiedy byli jeszcze małymi dziećmi. Są to między innymi uchwycone chwile z beztroskich wakacji nad morzem. Jaką matką była Magda Gessler? 

Dzieciaki wyrosły mi same, bo matka była wariatką i szalała po świecie, po różnych bardzo intensywnie tworzonych restauracjach, byłam kreatorką i wciąż jestem, oni trochę za to zapłacili, ale też mają swoją niezależność przez to, że nie byli cały czas trzymani za rękę, przez to też są 'jacyś'. Mogło wyjść dobrze, mogło wyjść źle, wyszło fantastycznie. Zresztą ja nigdy nie wiem o ich sukcesach, bo się nimi nie chwalą. Ja się zawsze dowiaduję ostatnia

- mówi Magda Gessler.

W rodzinie siła

Magda Gessler podkreśla, że rodzina daje jej ogromne wsparcie. Na imprezie z okazji 10-lecia „Kuchennych rewolucji” nie mogło zabraknąć najbliższych Magdzie osób. Oprócz dzieci pojawił się również partner Waldemar Kozerawski, który specjalnie na tę okazję przyleciał z Kanady, ojciec Magdy - Mirosław Ikonowicz oraz brat restauratorki Piotr.

To jest rodzina nieprawdopodobna. Bez niej nie wyobrażam sobie tego wszystkiego, co się dzieje obecnie

- dodała Gessler.

Mateusz Hładki podczas jubileuszu zapytał Piotra Ikonowicza, jaką siostrą jest Magda Gessler.

W odpowiedzi usłyszał że…

Nieobecną. Nie znam osoby bardziej żywotnej niż moja siostra i ona obdziela publikę tą swoją żywotnością no i dla nas nie wystarcza. Tak jak Pola Negri to była Apolonia Chałupiec, ta słynna Magda Gessler to dla mnie Magdalena Ikonowicz. Szczerze mówiąc, to wolałem kiedy malowała obrazy, zresztą malowała fantastycznie. A po drugie częściej byliśmy razem.

- przyznał Piotr Ikonowicz.

Jak brat Magdy wspomina ich dzieciństwo na Kubie?

Bajkowo. Takim rajem na ziemi to było dzieciństwo na Kubie. Myślę, że to tam Magda złapała kolory, te zapachy, taką zmysłowość. Jako rodzeństwo byliśmy blisko, chociaż młodszy brat zawsze przeszkadza w romansach

- wspomina Ikonowicz.

Więcej o tym, co Lara Gessler i Tadeusz Muller myślą o ich rodzinie, posłuchacie w naszej rozmowie.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
66
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0