problem

  problem

  Orgazm bez wytrysku u mężczyzny. Czy to powód do obaw? Jakie mogą być przyczyny takiej sytuacji i jak jej zapobiegać? Na wszystkie pytania opowiedział nam w studiu Dzień Dobry TVN - urolog, dr n. med. Robert Jarema.

  Katarzyna Kryta - mama Sebastiana : "Sebastian jest bardzo dobrym dzieckiem. Jest grzeczny, uczynny. Pomagał mi bardzo dużo. Wrażliwy, bardzo wrażliwy i ambitny. Starał się, żeby wszędzie wypaść dobrze. Wspaniały chłopak. (...) Miał być stolarzem. Nie lubił siedzieć w miejscu". Poznajcie historię Sebastiana, który próbował popełnić samobójstwo.

  Jakie są najczęstsze przyczyny nocnego moczenia u dzieci? Jak sobie z nim radzić i czy ten problem dotyczy również osób dorosłych? Gościem Dzień Dobry TVN był dr n. med. Michał Maternik, pediatra, nefrolog z Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Jakie objawy powinny zacząć nas niepokoić?

  Twój portfel świeci pustkami? Masz problemy miłosne? A może boisz się iść do spowiedzi? Szymon Hołownia wie, do którego świętego należy się zwrócić z konkretnym problemem. Napisał nawet na ten temat książkę "Święci pierwszego kontaktu". Zobaczcie, który święty załatwi Wam cuda od ręki.

  Kolejnym tematem, którym zajęła się prowadząca Rozmów w Toku Ewa Drzyzga był rozłam między małżonkami, polegający na tym, że mąż chciałby mieć drugie dziecko, a żona nie. W programie dużo się będzie działo.

  Pani Ania jest z partnerem od sześciu lat, a w przez ostatnie pięć miesięcy kochali się tylko trzy razy. Jej partner nie ma ochoty na seks. Kiedy Pani Ania pyta go o to, czy znudziło mu się jej ciało, on zaprzecza. Kochają się i dogadują, jak pisze Pani Ania, ale jest problem w łóżku. Co ma zrobić - o poradę poprosiła naszego seksuologa, Andrzeja Depko.

  Ponad 2,5 mln polskich mężczyzn ma problem z potencją, ale nie przyznaje się do tego przed lekarzem – woli leczyć się na własną rękę. Jakie mogą być konsekwencje leczenia się na własną rękę specyfikami z Internetu? Czym spowodowane są problemy mężczyzn z erekcją? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN seksuologa prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza.

  ... lub ma problem z nadwagą – wynika z najnowszego raportu NIK. 87 procent skontrolowanych sklepików szkolnych sprzedaje dzieciom niezdrową żywność, m.in.: chipsy, słodkie napoje gazowane i napoje energetyczne. Jak walczyć z otyłością wśród uczniów? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy rzecznika prasowego NIK Pawła Biedziaka oraz koordynatorkę kampanii „Wiem, co jem” Martę Widz.

  W studiu Dzień dobry TVN Ilona Felicjańska, która po dłuższej przerwie próbuje wrócić do życia publicznego, do normalności i próbuje walczyć ze swoim nałogiem. Czy odstawiła alkohol? Czy dotykają ją opinie na temat jej alkoholizmu?