Ryan Gosling

  Ryan Gosling

  Aktor Ryan Gosling to jedno z najgorętszych hollywoodzkich nazwisk i obiekt pożądania kobiet na całym świecie. - Kiedy pada to imię i nazwisko, wszyscy inny mężczyźni mogliby nie istnieć - mówił w Dzień Dobry TVN Marcin Prokop. Aktor zagrał m.in. w filmie "Pamiętnik", Idy marcowe", "Drive", "La La Land" oraz w najnowszej produkcji - "Blade Runner 2049". Kim jest i kogo kocha aktor, w którym kochają się miliony kobiet? Z jakimi aktorkami związany był Ryan Gosling? I jaki jest prywatnie? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN dziennikarkę Annę Wendzikowską, która spotkała się z Goslingiem.

  Blade Runner 2049 to najbardziej oczekiwany film tego sezonu. Jest kontynuacją "Łowcy androidów", hitu kinowego z 1982 roku w reżyserii Ridleya Scotta. Z odtwórcami głównych ról: Harrisonem Fordem i Ryanem Goslingiem spotkała się Anna Wendzikowska. Co, ich zdaniem, jest mocną stroną tej produkcji?

  Emma Stone to amerykańska aktorka znana z filmu "Służące", "Niesamowity Spider-Man" i "Birdman". Własnie zagrała w filmie "La La Land", który zdobył 7 Złotych Globów i jest typowany na triumfatora oscarowej gali. Z aktorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Jakie to uczucie zagrać w najlepszym filmie roku? Czy, kiedy Emma Stone pracowała razem z Goslingiem na planie, miała poczucie, że robi coś wyjątkowego? Czy kiedykolwiek walczyła o role? Ile aktorka przygotowywała się do tej roli?

  Ryan Gosling to kanadyjski aktor, reżyser, scenarzysta i muzyk. Ostatnio zagrał w filmie La La Land. O swoich marzeniach i frustracjach opowiedział naszej dziennikarce Annie Wendzikowskiej. Czy zastanawiał się, jak wyglądałoby jego życie gdyby dokonał innych wyborów i spotkał na swojej drodze innych ludzi?

  Matt Bomer w najnowszym filmie "Nice Guys. Równi gości" wciela się w czarny charakter. Czy granie negatywnej postaci to dla niego frajda czy wyzwanie? Co przekonało go do wzięcia udziału w tym projekcie? Jak współpracowało mu się z Ryanem Goslingiem i Russellem Crowe? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  O przyjaźni, wzajemnym szacunku i byciu miłym, z Russellem Crowe i Ryanem Goslingiem, rozmawiała Anna Wendzikowska. Obu panów możemy zobaczyć na ekranach kin, w filmie "Równi Goście", w którym grają parę prywatnych detektywów.

  W sobotę w Dzień dobry TVN: sto procent "Pilcha w Pilchu" - co kultowy pisarz zdradził Magdzie Mołek? Oprócz tego: Gosling i Russell - "Nice guys"? Ale tylko w filmie. A na koniec: muzyczne objawienie - na naszym czacie i scenie Kortez. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Zmęczony aktorstwem Ryan Gosling postanowił stanąć po drugiej stronie kamery! O wyreżyserowanym przez siebie filmie "Lost River" opowiedział Annie Wendzikowskiej. O czym opowiada w swojej produkcji i czy historia, która tam zobaczymy, nawiązuje do jego życia?

  Sobota z Dzień Dobry TVN: znane głosy... Krystyna Czubówna nie przed mikrofonem, ale na rodzinnym spotkaniu z córką i wnuczkami... A potem znane twarze: Ryan Gosling o dzieciństwie i ukochanej mamie. A także znani o swojej przemianie! Edyta Herbuś - od tancerki do aktorki! Bądźcie z nami w sobotę od 8:30!

  Ryan Gosling zadebiutował jako reżyser. Jego dzieło zatytułowane jest Lost River. Świat w jego filmie jest dość mroczny. Jak wielka część jego duszy tworzy takie obrazy? Dlaczego w dzieciństwie czuł się zagrożony? Cały wywiad Anny Wendzikowskiej z aktorem zobaczycie w najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN. Zapraszamy!

  Czarek Kostrzewski jest specem od charakteryzacji. W jego ręce oddaliśmy dziennikarza dzień Dobry TVN Marcina Sawickiego. Czy udało się mu przeobrazić Marcina w znanego amerykańskiego aktora Ryana Goslinga? Zobaczcie.

  W niedzielę we Wrocławiu Dzień Dobry TVN kończy podróż do swoich widzów. Będzie filmowo: Ryan Gosling i Katarzyna Figura, a potem śpiewająco: Ewelina Lisowska, a także bardzo rozmownie: na czacie dawno niewidziany Piotr Kupicha. Nie zabraknie ważnych spraw: sztuczna nerka, malutki Kamil i cud nie tylko medyczny. A na koniec Martyna Wojciechowska o ciemnej stronie Tanzanii. Bądźcie z nami o 8.30!

  Ryan Gosling - to amerykański ciasteczkowy aktor, który jest ulubieńcem wielu kobiet na całym świecie. W studio Dzień Dobry TVN dziennikarka Ewa Wojciechowska, aktorka Magdalena Boczarska i dziennikarka Gosia Tchorzewska zastanawiały się wraz z prowadzącymi w czym tkwi fenomen tego aktora. Dowiecie się również, do którego z polskich aktorów najchętniej przytuliłby się Marcin Prokop. :)

  Jutro w Dzień Dobry TVN: Polak poleci na Marsa? Kto wspiera Iwonę Węgrowska? Dorota Gardias - czy wegetariańska dieta w ciąży może szkodzić dziecku? Ile jest powodów, dla których warto kochać Ryana Goslinga?