Ten influencer mógłby grać bliźniaka Ryana Goslinga. Mężczyźni wyglądają jak dwie krople wody

kadr z filmu "Kocha, lubi, szanuje"
Ryan Gosling
Źródło: TVN/Warner Bros
Czy Ryan Gosling ma brata bliźniaka? Nie, choć patrząc na zdjęcia pewnego niemieckiego influencera, można odnieść takie wrażenie. Johannes Laschet, bo to o nim mowa, do złudzenia przypomina kanadyjskiego aktora. Mężczyzna z powodzeniem mógłby zastępować gwiazdora na planie. 

Czy Ryana Goslinga trzeba komuś przedstawiać? Jeśli przypadkiem znajdzie się ktoś, kto nie ma pojęcia, kim jest ten człowiek, podpowiadamy, że mowa o kanadyjskim aktorze i muzyku. Mężczyznę można kojarzyć między innymi z takich filmów, jak: "Pamiętnik", "La La Land", "Drive" czy "Blue Valentine". Artysta już dwukrotnie był nominowany do Oskara. I choć jego dorobek zawodowy jest naprawdę imponujący, kobiety na całym świecie zachwycają się nie tylko talentami Ryana, ale także jego urodą. Niestety, serce tego pana jest już od dawna zajęte przez amerykańską aktorkę, Evę Mendes. Małżeństwo doczekało się dwóch córek.

Myślisz, że wielu mężczyzn chciałoby być jak Ryan? Mimo że na pewno niejeden inspiruje się jego stylem, istnieje na świecie pewien człowiek, który to zadanie ma ułatwione. Dlaczego? A chociażby dlatego, że jest do niego wizualnie niesamowicie podobny.

Johannes Laschet – kim jest sobowtór Ryana Goslinga?

Mówi się, że każdy z nas ma na ziemi swojego sobowtóra. Czy tak jest naprawdę? Trudno stwierdzić czy wszyscy, ale niektórzy na pewno. A jak to jest być podobnym do sławnego i przystojnego aktorka, przekonuje się na co dzień Johannes Laschet, czyli niemiecki influencer.

Mężczyznę na Instagramie obserwuje blisko 100 000 osób. „Brat bliźniak” Ryana Goslinga, bo tak w zasadzie można by było go nazywać, uwielbia modę i to właśnie eleganckie i stylowe looki serwuje swoim fanom każdego dnia. Jak twierdzi, miłość do ubrań zaszczepiła w nim jego babcia. Kobieta nauczyła go też szyć na maszynie.

Dodajmy również, że Johannes jest synem niemieckiego polityka, Armina Lascheta. A czy serce przystojnego influencera jest wolne? No i tutaj także mamy złą wiadomość. Sobowtór Ryana spotyka się z piękną Andreą Böhringer, która z kolei ma coś w sobie z urody Evy Mendes, prawda?

Przeczytaj też:

Autor: Joanna Andrzejewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Warner Bros

podziel się:

Pozostałe wiadomości