Gwiazdy

Zachwycająca Demi Moore na greckich wakacjach z córką. Fani: "Wiecznie młoda"

Gwiazdy

Demi Moore

Demi Moore wraz z najstarszą córką przebywa obecnie na greckiej wyspie Santorini. Aktorka w mediach społecznościowych dzieli się z fanami pięknymi widokami oraz rodzinnymi kadrami. Na jednym ze zdjęć gwiazda zaskoczyła fanów.

Demi Moore z córką

Demi Moore to amerykańska aktorka, producentka i reżyserka filmowa i telewizyjna, a także była modelka. Gwiazda ponad 20 lat temu rozstała się z mężem - Brucem Willisem. W ciągu trzynastoletniego małżeństwa para aktorów doczekała się trzech córek: Rumer Willis, Scout LaRue Willis i Tallulah Belle Willis.

Niedawno 58-letna aktorka wybrała się wraz z 33-letnią Rumer na wakacje na grecką wyspę Santorini. Gwiazda w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z najstarszą z córek. Trzeba przyznać, że panie pływające po Morzu Egejskim z rozwianymi przez wiatr włosami wyglądają olśniewająco. Uwagę fanów zwrócił jednak nieco inny szczegół. Młody wygląd Demi sprawia, że kobieta wygląda nie jak mama, lecz siostra Rumer. "Wiecznie młoda", "Jesteście niesamowite" - pisali fani.

Córki Demi Moore i Bruce'a Willisa – co robi?

Rumer Willis jest pierwszą córką znanej pary aktorskiej. Przyszła na świat w 1988 roku. Dziewczyna, która od najmłodszych lat przyglądała się pracy rodziców, postanowiła iść w ich ślady. Już w 1995 roku wystąpiła wraz z mamą po raz pierwszy w filmie "Koniec niewinności". Następnie pojawiła się także w komedii sensacyjnej "Striptiz", a także grała u boku ojca w filmie "Jak ugryźć 10 milionów" czy "Osaczony".

Demi Moore szczerze o swoich relacjach z mężczyznami. Aktorka była trzy raz zamężna

Zobacz także:

Córka Demi Moore i Bruce'a Willisa cierpi na dysmorfofobię. "Ważne jest zasłonięcie wszystkich luster"

Demi Moore zadebiutowała na wybiegu w wieku 58 lat. "Spełnienie nastoletniego marzenia"

Wstrząsająca autobiografia Demi Moore. "Mała Księga Hioba"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości